kişi sayısı
Bir oda daha ekle

Feel & Live Hotel Villas Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan

Evcil hayvan barınamaz

Sigara

Sigara içilen alanlar var

Çocuklar

2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir

Her bir oda için 6 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir

Geçerli kart tipleri

Saatlik Oda Nedir ?

Saatlik Oda, tesislerin belirlediği saat dilimleri arasında konaklayabileceğiniz ve saatlik ödeme yapabileceğiniz bir konaklama fırsatıdır. Odanızı kullanacağınız saat kadar ödeyin, tasarruf edin!

Saatlik Oda Avantajları:

 • Saatlik konaklama fırsatı
 • Tesisler tüm gün fiyatı yerine, saat dilimleri kadar ödeme imkânı sunar
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı

OtelOfis Nedir?

09:00-17:00 saat dilimi arasında, daha az fiyatla, ofis imkânları eşliğinde konaklama fırsatıdır. Otelde ofis imkânlarıyla vakit geçirin!

OtelOfis Avantajları:

 • Odanızda ofis imkânlarıyla konaklarsınız
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Çalışma masası imkânı
 • Çay, kahve servisi
 • Elektrikli su ısıtıcısı imkânı
 • Kek, kurabiye ikramı
Tesislerin Belirlediği Ekstra Avantajlar:
 • Ücretsiz havuz kullanımı
 • Spa ve masaj indirimi

8.6 Çok İyi

Feel & Live Hotel Villas

Sapanca, Sakarya , Türkiye Haritada Göster
Rezervasyon Yap

covid19 Bu tesisin Corona Virüsüne karşı aldığı tedbirler

Tesisimizde Güvenli Turizm Sertifikası kapsamında tüm COVID-19 hijyen önlemleri alınmaktadır.

Ayrıca;
 • Personelin düzenli sağlık kontrolü yapılır.
 • Misafir kabulünde COVID-19 tedbirleri ve uygulamalarına ilişkin yazılı bilgilendirme yapılır.
 • Tesis genelinde misafirin ve personelin kolayca görebileceği yerlerde uygulanan/uyulması gereken kurallara ve sosyal mesafelere ilişkin görsel bilgilendirme yapılır.
 • Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez.
 • Termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları.
 • Dezenfeksiyon halıları (paspasları) ve el dezenfeksiyon imkânı
 • Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulur.
 • Genel kullanım alanlarının ve genel müşteri tuvaletlerinin girişlerinde, ayrıca geniş genel kullanım alanlarının farklı yerlerinde el dezenfektanı veya antiseptiği bulundurulur.
 • Açık büfe uygulaması yapılması halinde açık büfenin misafir tarafına misafir erişimini engelleyecek şekilde pleksiglas veya benzeri bariyer yapılır, servis ise mutfak personeli tarafından sunulur.
 • Personel girişinde termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları,dezenfeksiyon paspasları ve el dezenfeksiyonu veya antiseptiği bulundurulur.
 • Personele, çalışma yerine, misafirler ve ortam ile temasına uygun kişisel koruyucu donanım (maske, cerrahi maske, eldiven, siperlik gibi) ile el dezenfeksiyon imkânı sağlanır.
 • Personel kıyafetlerinin günlük temizliği ve hijyeni sağlanır.
 • Müşteri odaları, odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenir.
 • Havalandırma ve klima sisteminin ve çamaşır, bulaşık makinesi gibi diğer araç, gereç, malzeme, donanımın periyodik bakımları ve gerekli olanlarının sterilizasyonu sağlanır.
 • Mutfak ve ilişkili alanların, mutfakta kullanılan her türlü donanım ve ekipmanın, tezgâh ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni düzenli olarak sağlanır.
 • Tesisin tamamında (barlar, snack barlar dâhil) servis malzemeleri bulaşık makinasında yıkanır.
 • Havuz suyunun, havuz ve plaj çevresinin temizliği ve hijyeni azami ölçüde sağlanır.
 • Klor seviyesi açık havuzlarda 1-3 ppm, kapalı havuzlarda 1-1,5 ppm arasında tutulur. Periyodik ölçümlerin izlenebilirlik kayıtları tutulur.
 • Tüm Personele Corona Virüs Egitimi
 • En az 12 Saat Boş Bırakılmış Odalar
 • Periyodik Açık Alan Dezenfektasyonu
 • Periyodik Kapalı Alan Dezenfektasyonu
 • Tekstil Ürünleri 60 Derece Sıcaklıkta Yıkanıyor
 • Ozon ve ULV Makineleri Ile Dezenfektasyon
 • Bağışıklık Sistemini Destekleyici Gıda ve İçecek
 • Depo ve Gıda Güvenligi Denetimi

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Feel & Live Hotel Villas Hakkında Genel Bilgiler

Feel & Live Hotel Villas Restaurant, eğlence ve dinlenmeyi bir arada sunan, şehrin kalabalığı ve stresinden uzak, doğa ile iç içe, uzman aşçılarımızın yöresel ve dünya mutfağından en özel ve en güzel sunumlu lezzetleri ile yüksek standartlı odalarımız ve villalarımızda, dere sesi ve kuş cıvıltıları eşliğinde güven, huzur, konfor ve kalitenin bir arada olduğu ortam sunmaktayız.

Feel & Live Hotel Villas Lokasyon Bilgileri

Sapanca Merkez ve sahile 9 km. mesafededir.
Superior Oda 33
Max kişi sayısı : 2 Klima Led TV
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet)
Her biri 33 metrekare olan Superior odalarımızda 2 kişi konaklama imkanı sunulmaktadır. Oda Özellikleri; - Dahili Uydu Alıcılı 100 Ekran TV - Çay ve Kahve Seti - Su Isıtıcısı - Emanet kasası - Askılık - Seccade - Ücretsiz Oda Servisi - Halı Kaplı Zemin - Banyo - WC - Saç Kurutma Makinesi - Terlik - Buklet Malzemeler - Ayak - El - Banyo Havlusu
Deluxe Villa 110
Max kişi sayısı : 8 Klima Oturma Gurubu Şömine Led TV
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(1 Adet) Çift Kişilik(2 Adet) Çekyat/Kanepe(1 Adet)
Tamamen doğa içinde bulunan, bağımsız 50 metrekare bahçesi ve 30 metrekare Dere Manzaralı terası olan, 3 oda ve 1 salondan oluşan, salonunda açık Amerikan Mutfağı ve şöminesi bulunan, tamamı halı zemin ve duvar kağıdı ile kaplı Deluxe Villalarımızda aileniz ile birlikte eşsiz bir konaklama fırsatı sunmaktayız. Oda Özellikleri; - 24 Saat VIP Ücretsiz Oda Servisi - Tüm Öğünleri Terasta Yeme İmkanı - Ebebeyn Banyolu ve WC li Yatak Odası - Yatak Odasında 100 Ekran Dahili Uydu Alıcılı TV - Yatak Odası Oturma Grubu - Halı Kaplı Zemin - Duvar Kağıdı - VIP Çay-Kahve Setup'ı - Su Isıtıcısı - Emanet Kasası - Askılık - Seccade - Genel Banyo - WC - Saç Kurutma Makinesi - Terlik - Buklet Malzemeler - Ayak - El - Banyo Havlusu - Bornoz - Kumandalı Elektrikli Şömine - Salonda 100 Ekran Dahili Uydu Alıcılı TV - Amerikan Mutfak - Salon Oturma Grubu - Teras - Terasta Oturma Grubu
Dublex Villa 160
Max kişi sayısı : 11 Klima Oturma Gurubu Şömine Led TV
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(4 Adet) Çift Kişilik(2 Adet) Çekyat/Kanepe(2 Adet)
4 Oda ve 1 Salondan oluşan, tamamen ahşap döşemeli olan ve içinde Taş Şömine bulunan, ayrıca Dere ve Bahçe Manzaralı terasa sahip olan Dublex Villamız, misafirlerimiz için benzersiz bir konaklama fırsatı sunmaktadır. Üst Katta 2 Yatak odası, içinde şömine olan 1 Salon ve 1 teras, alt katta ise kullanımı tamamen Villa misafirlerimize ait olan 180 metre kare Bahçeye açılan 2 yatak odası bulunmaktadır. Oda Özellikleri - 24 Saat VIP Ücretsiz Oda Servisi - Yatak Odası Oturma Grubu - Ahşap Kaplı Zemin - VIP Çay-Kahve Setup'ı - Su Isıtıcısı - Emanet kasası - Askılık - Seccade - 1 Genel Banyo - WC - Saç Kurutma Makinesi - Terlik - Buklet Malzemeler - Ayak - El - Banyo Havlusu - Bornoz - Taş Şömine - Oturma odasında 100 Ekran Dahili Uydu Alıcılı TV - Amerikan Mutfak - Salon Oturma Grubu - Teras - Terasta Oturma Grubu - 180 metrekare Bahçe Kullanımı - Basketbol Sahası
Superior Oda - Balkonlu 38
Max kişi sayısı : 2 Klima Led TV
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(1 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
Her biri 38 metrekare olan ve balkonlu olan Superior odalarımız 2 ile 4 kişi arasında konaklama imkanı sunmaktadır. Odalarımızın balkonlarından tam nehir ve dağ manzarası mevcuttur. Oda Özellikleri; - Dahili Uydu Alıcılı 100 Ekran TV - Çay ve Kahve Seti - Su Isıtıcısı - Emanet kasası - Askılık - seccade - Ücretsiz Oda Servisi - Halı Kaplı Zemin - Banyo - WC - Saç kurutma makinesi - Terlik - Buklet Malzemeler - Ayak - El - Banyo Havlusu - Bornoz - Balkon - Masa+ 2 Sandalye (Balkon)
Deluxe Oda - Balkonlu 45
Max kişi sayısı : 5 Klima Led TV
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
Her biri 45 metre kare olan ve her birinde Balkon bulunan Deluxe odalarımız, 2 kişi ile 4 kişi arasında konaklama yapma fırsatı sunmaktadır. Odalarımız balkonu tamamen Dere ve Dağ Manzaralıdır. Oda Özellikleri; - 100 Ekran Dahili Uydu Alıcılı TV - Çay ve Kahve Setup'ı - Su ısıtıcısı - Emanet Kasası - Askılık - Seccade - Ücretsiz Oda Servisi - Halı Kaplı Zemin - Banyo - WC - Saç Kurutma Makinası - Terlik - Buklet Malzemeleri - Ayak - El - Banyo Havluları - Balkon - Masa+ 2 Sandalye (Balkon)
Dağ Evi 70
Max kişi sayısı : 4 Klima Oturma Gurubu Led TV
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(1 Adet) Çift Kişilik(1 Adet) Çekyat/Kanepe(1 Adet)
Kendine özel ve tesisten bağımsız, bahçesinde farklı tür meyve ağaçları olan ,dışı tamamen tabiata uyumlu dekoratif taş ile çevrili , 2 oda ve 1 solondan oluşan, önünden dere geçen ve kendine ait terası bulunan Dağ Evimiz, dere sesi ve kuş cıvıltıları eşliğinde siz değerli misafirlerimize dinlenme ve yenilenme fırsatı sunmaktadır.
Standart Oda 27
Max kişi sayısı : 3
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet)
Her biri 25 metrekare olan Standart odalarımızda 2 kişi konaklama imkanı sunulmaktadır. Oda Özellikleri; - Dahili Uydu Alıcılı 100 Ekran TV - Çay ve Kahve Seti - Su Isıtıcısı - Emanet kasası - Askılık - Seccade - Ücretsiz Oda Servisi - Halı Kaplı Zemin - Banyo - WC - Saç Kurutma Makinesi - Terlik - Buklet Malzemeler - Ayak - El - Banyo Havlusu

Otel Genel Bilgileri

Internet Wi-fi Sadece ortak alanlar
Otopark Ücretsiz Halka Açık Otopark Otopark (Tesis bünyesinde)

Tesis Temaları

Alkol satışı yok İş Kongre Öğrenci Romantizm/balayı Aile

Havuz

Açık yüzme havuzu

Yiyecek & İçecek

Cafe Bar Teras Bar Restoran Restoran (Açık Büfe) Odaya yemek servisi Nargile Cafe Açık restoran Kapalı restoran Havuz Bar Kahvaltı Salonu

Aktiviteler

Canlı müzik ÜCRETSİZ Dart ÜCRETSİZ Satranç ÜCRETSİZ Tavla ÜCRETSİZ Tırmanış ÜCRETSİZ Okey takımı ÜCRETSİZ

Eğlence Hizmetleri

Canlı Müzik

Ortak Alanlar

Kütüphane Oyun odası Teras Tv odası Konferas salonu Toplantı odası Özel sigara içilen alan Dinlenme salonu Lobi Kış Bahçesi Salıncak Hamak Bahçe

Odalar

Aile odaları Ara kapılı odalar Ses geçirmeyen odalar Sigara içilmeyen odalar Özel karşılama hizmeti Valizlik

Çocuk

Çocuk karyolası Çocuk parkı

Bebek

Bebek karyolası Restoranda bebek sandalyesi Mama için su ısıtıcı

Resepsiyon Hizmetleri

24 saat açık resepsiyon Emanet kasası Konsiyerj hizmeti Bagaj muhafazası Döviz alım/satım Hızlı check-in/check-out Tur masası Vale park hizmeti Bilet hizmeti Tur Danışma

Çalışma Alanları

Faks/fotokopi Scanner Business center Printer Fotokopi

Temizlik Hizmetleri

Günlük temizlik hizmeti Çamaşırhane Ütü hizmeti

Ulaşım

Havaalanı servisi (ücretli) Transfer servisi (ücretli)

Engelli

Ana kapı giriş düz ayaktır Engelli servsi Engelliler için teras Engelli otoparkı

Sağlık

Hastaneye kolay ulaşım (15 dakika)

Diğer

Isıtma jeneratör Klima Şömine

Öne Çıkan Özellikler

Alkollü içecek yok Çevre dostu Dağ manzarası Nehir manzarası Tasarım Otel Nehir kıyısı

OtelOfis Hizmetleri

Öğle Yemeği (Alacarte) Öğle Yemeği (Fix Menü) Odaya servis Ortak alanda servis

Yorumlar (1)

Konuk değerlendirmeleri, müşterilerimiz tarafından oteldeki konaklamalarından sonra yazılmaktadır.
9.7
Fahrettin D***
Türkiye  |    Öneriyor  |    Olgun Çift   |    Tatil
08/11/2021
çok güzel bir otel, tertemiz dağ havası almak isteyenler kesinlikle tercih etmeli. personel gayet güleryüzlü ve ilgili, içinde akarsuyu olan çok güzel bir bahçesi var.

Geçerli sayfa: 1 Toplam sayfa: 0

Toplam değerlendirme: 1

Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan
Evcil hayvan barınamaz
Sigara
Sigara içilen alanlar var
Çocuklar
 • 2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir
 • Her bir oda için 6 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir
Geçerli kart tipleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır