Hemdat İsrael Sinagogu Otelleri

Hemdat İsrael Sinagogu otelleri, en uygun Hemdat İsrael Sinagogu otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hemdat İsrael Sinagogu Otelleri

Genel Bilgi

Hemdat Israel Sinagogu, Kadıköy`ün Yeldeğirmeni mevkiindedir. İstanbul`daki en eski sinagoglardan biri olup 1899`da kurulmuştur. Adı, "İsrailoğullarının şefkati" anlamına gelir. Sinagog yapılırken Yahudiler`le aynı yerde kilise yapmak isteyen Rumlar arasında kavga çıkmış, Abdülhamit de sinagog yapılmasını emretmiş. Buna karşılık olarak da Yahudiler

Kevin's Hostel

Merkez / Kadiköy / İstanbul
Kadıköy Vapur İskelesi'ne yürüyerek 5 dakikadan daha kısa mesafede yer alan Kevin's Hostel, Kadıköy'ün merkezinde bulunmaktadır. Tesis ortak banyolu klimalı konaklama birimleri ve ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.

W.House Kadıköy

Rasimpaşa / Kadiköy / İstanbul
Yaklaşık 150 yıllık tarihe sahip olan orjinal haliyle birebir restore edilmiş White House Kadıköy, Kadıköy'de elverişli bir konuma sahiptir.

Son Otel

Rasimpasa / Kadiköy / Istanbul
Merkezi konumu ve konforlu odalariyla 2019 Agustos ayinda hizmete giren otelimizde siz misafirlerimizi agirlamaktan mutluluk duyariz.

Puhu Otel

Rasimpaşa / Kadiköy / İstanbul
Tarihi Yeldeğirmeni Mahallesi'nde 8 odalı butik otel konseptimizle sizi evinizde hissettiren, samimi ve nezih bir konaklamayı misafirlerimize sunmaktan mutluluk duyarız.

Zion Home

Rasimpasa / Kadiköy / Istanbul
FIYATLARA SASIRMAYIN. Bizleri tanimaniz ve rahatligin keyfine varmaniz içindir. Zion Home toplam 15 odali butik bir isletmedir. Tamamen yenilenen bina ve odalarimizda sadece oda konseptinde hizmet vermektedir.

Köşk Otel Kadıköy

Merkez / Kadiköy / İstanbul
Köşk Otel, güleryüzlü hizmetiyle Kadıköy Rıhtım Cadde' sine yakın mesafede İzzettin Sokak' ta hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kalite anlayışındaki disiplin ve müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak güven ve huzur vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hemdat İsrael Sinagogu Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Hemdat İsrael Sinagogu Hakkında

Hemdat İsrael Sinagogu Otelleri Hemdat Israel Sinagogu, Kadıköy`ün Yeldeğirmeni mevkiindedir. İstanbul`daki en eski sinagoglardan biri olup 1899`da kurulmuştur. Adı, "İsrailoğullarının şefkati" anlamına gelir. Sinagog yapılırken Yahudiler`le aynı yerde kilise yapmak isteyen Rumlar arasında kavga çıkmış, Abdülhamit de sinagog yapılmasını emretmiş. Buna karşılık olarak da Yahudiler, Arapça`daki "hamd" ile aynı semitik kökenden gelen "hemdat" adını vererek ona teşekkürlerini dile getirerek günümüzde de sağlam durumda olan eserle ölümsüzleştirdiler.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır