Güdül Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Güdül Otelleri

Genel Bilgi

Güdül, Ankara ilinin kuzey batısında yer alan bir ilçesidir. Ankara’nın 89 km kuzeybatısında yer alan ilçe Beypazarı ve Ayaş ilçeleri ile komşudur. İlçe’nin kuzeyinden akan Kırmir Çayı vadisindeki mağaralarda yapılan incelemeler bu bölgede Hitit uygarlığının var olduğunu göstermiştir. Kırmir Çayı ve çevresi Hitit devletinin yıkılmasından sonra merkezi

Yaşayan Köy

Beypazari / Ankara
Yaşayan Köy, doğanın, geleneğin ve samimiyetin sarmaş dolaş olduğu bir yaşamı özleyenlerin hayallerinin ötesini vaad eden bir “müze otel”dir.Yaşayan Köyde misafirlerimizin hizmetinde dokuz oda bulunmaktadır.

Akropol Termal Sehir

Beypazari / Ankara
Tarihi ve görselligi ile Baskentin gözbebegi Beypazarinda 1.350.000 m2 alan üzerine kurulan tesis, 7 etaptan olusan Akropol Termal Sehir, Türkiye ve Avrupa'nin en büyük Termal Sehir Projesidir.816 daire konsepti ve 50.

Zerde Konak

Beypazari / Ankara
Zerde Butik Otel Restaurant Cafe'nin tüm konaklama birimlerinde; düz ekran uydu TV, eşya dolabı, klima ve direkt telefon yer almaktadır. Bazı odalar oturma alanı içermektedir.

Lagania As Otel

Beypazari / Ankara
Lagania As Hotel'in tüm konaklama birimleri ferah bir şekilde dizayn edilmiştir. Klima birimlerde standart olarak bulunur. Odalarda vakit geçiren misafirler için LCD ekran uydu yayınına sahip TV konumlanmıştır.

Beypalas Hotel

Beypazari / Ankara
Ankara'nın Beypazarı ilçesinde şehir merkezinde yer alan otelimiz 3 DELUX oda, 12 DOUBLE oda ve 24 adet TRIPLE oda ile sabah kahvaltısı dahil konseptte hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Güdül Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Güdül Hakkında

Güdül Otelleri Güdül, Ankara ilinin kuzey batısında yer alan bir ilçesidir. Ankara’nın 89 km kuzeybatısında yer alan ilçe Beypazarı ve Ayaş ilçeleri ile komşudur. İlçe’nin kuzeyinden akan Kırmir Çayı vadisindeki mağaralarda yapılan incelemeler bu bölgede Hitit uygarlığının var olduğunu göstermiştir. Kırmir Çayı ve çevresi Hitit devletinin yıkılmasından sonra merkezi İzmit olan Bitinya Krallığının topraklarına katılmıştır. Kırmir Çayı vadisinin İnözü mevkiinde kayalara oyulmuş mağaralar, Samutbaba Türbesi ile Tekke mevkiindeki Kasım Baba Türbesi ilçenin turist çekim merkezlerini oluşturur. İlçenin kuzeyinden akan Kırmir Çayı yeşillikleriyle ilçeye güzel bir görünüm kazandırır. Ayrıca, Sorgun köyü civarındaki orman alanı ve bu alan içindeki gölet de ilçenin doğal zenginlikleri arasındadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır