Gölköy Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Gölköy Otelleri

Genel Bilgi

Gölköy,Ordu ilinin 3. büyük ilçesidir. İl merkezine uzaklığı 63 km.dir.İlçe merkezi Ordu – Sivas karayolu üzerine kurulmuştur. Gölköy’ün ormanlık bir alanda yer alması orman ürünlerinin ilçe ekonomisinde önemli bir yere sahip olmasını sağlamıştır.Başta kereste olmak üzere bir çok ağaç işleme işleri ilçemizde yapılmaktadır.İlçe'nin eski bir yerleşim

Neu Grand Hotel

Aybasti Merkez / Aybasti / Ordu
Neu Grand Otel toplam 12 odali butik bir aile isletmesidir. Oda ve konseptinde hizmet vermektedir.

Uzun Irmak

Merkezköyler / Ulubey / Ordu
Şehire yakın ve bir o kadar da şehir hayatından uzak bir kamping tesisi olan Uzun Irmak, bölge coğrafyasının bütün özelliklerini bünyesinde barındıran eşsiz bir yaşam alanıdır.

Belen Yayla Otel

Perşembe Yaylası / Aybastı,Ordu
Karadeniz´in Canik Dağları'nın zirvesinde, haraketli şehir hayatının çok uzaklarında tamamen el değmemiş doğal güzellikler içerisinde temiz yayla havasında bir tatil için sizleri Belen Yayla Otel'e davet ediyoruz.

Yildiz Tepe Otel

Aybasti / Ordu
Otel odalarında; TV, internet (Wi-fi), Banyo (duş+WC+saç kurutma makinesi) Apart evlerde; Ankastre mutfak, ocak, TV, internet (Wi-fi), Banyo (duş+WC+saç kurutma makinesi) bulunmaktadır.

Yalçın Resort Hotel

Fatsa / Ordu
Karadeniz’in bütün özelliklerini bünyesinde barındıran FATSA, yeşil ile mavinin birleştiği, güneş ile bulutun dans ettiği doğasıyla dört mevsimi birden sizlere yaşatacaktır.

Yildiz Apart Otel

Fatsa / Ordu
Yumuşak renkli mobilyalar ile aydınlık bir dekora sahip Apart Hotel Yıldız'ın her bir odasında düz ekran TV ve klima bulunmaktadır. Küvet ya da duş bulunan özel banyolarda saç kurutma makinesi ve bornoz da vardır. Bazı odalar özel saunalıdır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Gölköy Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Gölköy Hakkında

Gölköy Otelleri Gölköy,Ordu ilinin 3. büyük ilçesidir. İl merkezine uzaklığı 63 km.dir.İlçe merkezi Ordu – Sivas karayolu üzerine kurulmuştur. Gölköy’ün ormanlık bir alanda yer alması orman ürünlerinin ilçe ekonomisinde önemli bir yere sahip olmasını sağlamıştır.Başta kereste olmak üzere bir çok ağaç işleme işleri ilçemizde yapılmaktadır.İlçe'nin eski bir yerleşim yeri olması tarihi ve kültürel değerler açısından zengin bir birikime sahip olmasını sağlamıştır.Gölköy, son yıllarda yapılan turizm etkinlikleriyle yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmiş ve eşsiz güzellikleri ve tarihi mekanlarıyla Ordu’nun önem kazanan bir ilçesi olmuştur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır