Eflani‎ Otelleri

En uygun Eflani‎ otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Eflani‎ Otelleri

Genel Bilgi

Beylerbeyi Konak Otel

Merkez / Safranbolu / Karabük
Yeni Beylerbeyi Konak Hotel, tarihi değeri yüksek Safranbolu'da yemyeşil bir bahçe içerisinde eski bir Türk konağında misafirlerini ağırlamaktadır.

Asya Konak

Merkez / Safranbolu / Karabük
Osmanlı mimari özelliklerini taşıyan 260 yıllık bir konakta hizmet veren Asya Konak, tipik bir Safranbolu evinde konaklama imkanı sunmaktadır. Tesisin yemyeşil güzel bir bahçesi ve TV ile donatılmış otantik odaları vardır.

Beyzade Konaklari

Merkez / Safranbolu / Karabük
Eski Safranbolu' da tarihi ve gezilecek yerlere yürüme mesafesinde olup, konaklarimizdan Safranbolu' nun her yönüne rahatlikla yürüyüsler gezintiler düzenleyebilirsiniz. . .

Safranbolu Şerbetçi Konak

Safranbolu / Karabük
Konağımızın aslına sadık kalması için oldukça az değişiklik gerçekleştirdik. Duvarlarda kireç boya korunmaktadır, yapı ise kerpiçtendir. Konağımızın önemli detaylarından olan ahşap bölümlerinde dahi kimyasal ve benzer ürünler kullanılmamıştır.

Melek Hanım Konağı

Safranbolu / Karabük
Konağımız bahçe içinde müstakil bir konaktır. Tüm odalarımızda ve ortak alanlarda ücretsiz wi-fi erişimi bulunmaktadır. Konağımızda sigara kullanımına izin verilmemektedir.

Dadibra Konak Otel

Merkez / Safranbolu / Karabük
Dadibra Konak Hotel'in ahşap zeminli odaları geleneksel tarzda dekore edilmiştir. Otelde 24 saat resepsiyon hizmeti ve ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Her odada merkezi ısıtma ve özel banyo vardır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Eflani‎ Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır