Edremit Devlet Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Edremit Devlet Hastanesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Edremit Devlet Hastanesi 1953 yılında Belediye Hastanesi' nin Sağlık Bakanlığı'na devredilmesi ile birlikte 20 yataklı bir devlet hastanesi olarak 2 uzman hekim ile birlikte hizmet vermeye başlıdı.955 yılında 40 yataklı bir devlet hastanesi 'ne dönüştürülldü.1987 yılında uzman hekim sayısı 16' ya yükseldi. 1997 yılı Nisan ayına gelindiğinde ise 23 uz

Uytun Hotel

Edremit / Balikesir /
Edremit'te yer alan Uytun Hotel, deniz manzaraları ve bir teras sunmaktadır. Konuklar tesis bünyesindeki restoranın keyfini çıkarabilir. Tüm odalarda uydu TV vardır. Bazı odalarda dinlenebileceğiniz oturma alanı bulunmaktadır.

Entur Thermal Resort

Edremit / Balikesir /
Bu termal tesiste açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu ve spa merkezi mevcuttur. Otelin odalarında termal su kullanılan bir spa küveti yer alır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi de sağlanmaktadır. Ayrıca havaalanı transferi ücretsizdir.

Adramis Termal Hotel

Bostancı / Edremit / Balikesir /
zey Ege'de Kazdağları ile denizin kucaklaştığı, bir yanda denizin tuzlu suyu, diğer taraftan oksijen kaynağı dağlarından buz gibi tatlı suları, zeytin ağaçlarıyla bezenmiş doğal güzelliklerin buluştuğu tatil bölgesinde termal tesislerinden sıcak şifalı

Valent Otel Business

Edremit / Balikesir /
Özellikli hizmeti ile misafirlerinin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış çağdaş mimariyi & zerafeti bir araya getiriyor. Kendine özgü stili ile Edremit Körfezi'nin ilk ve tek iş seyahati otelinin konforunu sürmeniz için sizi bekliyoruz.

Otel Ege

Akçay / Edremit / Balikesir /

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Seyahat Noktaları

Edremit Devlet Hastanesi Hakkında

Edremit Devlet Hastanesi 1953 yılında Belediye Hastanesi' nin Sağlık Bakanlığı'na devredilmesi ile birlikte 20 yataklı bir devlet hastanesi olarak 2 uzman hekim ile birlikte hizmet vermeye başlıdı.955 yılında 40 yataklı bir devlet hastanesi 'ne dönüştürülldü.1987 yılında uzman hekim sayısı 16' ya yükseldi. 1997 yılı Nisan ayına gelindiğinde ise 23 uzman hekim ile hizmet sunulmaya devam ediliyor. 1999 yılında diyaliz ünitesine kavuşan Edremit Devlet Hastanesi'nin 2002 yılında da kan merkezi hizmete giriyor. 5 Şubat 2007 tarihinde yeni hastane binasının tamamlanmasıyla yeni binada hizmet verilmeye başlanıyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır