Düzköy Otelleri

Bu yerdeki 19 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Düzköy Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Düzköy ilçesi Haçka adında köy iken 1944 yılında bucak yapılmış, 1961 yılında ise ismi değiştirilerek Düzköy adıyla ilçe olmuştur. Nüfus hareketleri açısından yayla ve mezralar önem taşımaktadır. Halkın büyük bir bölümü nisan ayından sonbahar başlarına kadar mezra ya da yaylalara göç etmektedir. İlçe topraklarının % 80'i engebeli bir bölge özelliğine

Hotel Büyük Sümela

Merkez / Maçka / Trabzon /
Trabzon şehir merkezi ve Havalimanına 30 km'den az bir mesafede yer alan 4 yıldızlı Hotel Büyük Sümela'da kapalı bir yüzme havuzu, açık hava terası ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

Yavuz Luxury Apart

Merkez / Maçka / Trabzon /
Doğanın içerisinde, şehir gürültüsünden uzak, nehir manzaralıdır.

Cr Bungalov

Akçaköy / Akçaabat / Trabzon /

Grand Mela Hotel

Merkez / Maçka / Trabzon /

Altıntaş Dinlenme Tesisleri

Merkez / Maçka / Trabzon /
Pansiyonumuzu 2010 yılında Turizm sektörüne katkıda bulunmak amacıyla hizmete açılmıştır.Yeni odaları da hizmete sunulmuştur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Düzköy Hakkında

Düzköy ilçesi Haçka adında köy iken 1944 yılında bucak yapılmış, 1961 yılında ise ismi değiştirilerek Düzköy adıyla ilçe olmuştur. Nüfus hareketleri açısından yayla ve mezralar önem taşımaktadır. Halkın büyük bir bölümü nisan ayından sonbahar başlarına kadar mezra ya da yaylalara göç etmektedir. İlçe topraklarının % 80'i engebeli bir bölge özelliğine sahiptir. Düzköy'ün kuzeyinde Akçaabat, doğusunda Maçka, Batısında Vakfıkebir, Güneybatısında Tonya ilçeleri bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır