Dolmabahçe Cami (Bezm-i Alem Valide Sultan Cami) Otelleri

En uygun Dolmabahçe Cami (Bezm-i Alem Valide Sultan Cami) otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Dolmabahçe Cami (Bezm-i Alem Valide Sultan Cami) Otelleri

Genel Bilgi

Dolmabahçe Cami Sultan Abdülmecit'in annesi Bezm-i Alem Valide Sultan tarafından başlatılmış olup, ölümünün ardından Sultan Abdülmecit tarafından tamamlatılmıştır.Tasarımı Garabet Balyan`a ait olan bir yapıdır. İç ferahlığı, büyük pencereleri ve kalem gibi minareleri ile barok üslubunu yansıtan caminın asıl ismi Bezm-i Alem Valide Sultan camidir. Dolm

Swissotel The Bosphorus Istanbul

Beşiktaş / Istanbul
İstanbul Boğazı'nın ve şehrin tarihi bölgelerinin eşsiz manzarasını sunan tesisin bahçeleri eskiden, Osmanlı padişahlarının son dönemdeki sarayı olan Dolmabahçe Sarayı'nın bahçeleri idi.

Konak Maçka Hostel

Besiktas / Istanbul
Aslen Cumbali olan Kösk'ümüz, butik otel konseptinde hizmet vermektedir. Toplamda 8 odasi bulunan otelimizde, hem tarihi mimarisiyle hemde modern dösenmis mobilyalariyla, siz degerli misafirlerimize akilda kalici bir konaklama hizmeti sunuyoruz.

Housez Suites & Apartments

Beşiktaş / Istanbul
Tesisin kendinizi evinizde hissedebileceğiniz modern ve şık dekore edilmiş toplam 24 dairesi bulunuyor. Dairelerde; klima, mini mutfak ve LCD TV gibi birçok olanak mevcut.

The Capital Hotel

Yıldız / Beşiktaş / İstanbul
Modern mimari ve son teknolojiyle tasarlanmış butik bir şehir otelidir. Kendisini tamamen hizmet kalitesini arttırmaya adamış profesyonel ekibiyle misafirlerine hizmet vermektedir.

W İstanbul

Beşiktaş / Istanbul
W İstanbul'un konaklama birimleri oldukça lüks bir şekilde dizayn edilmiştir. Odaların tümünde yağmur duşu ve Bliss marka banyo malzemeleri ile donatılmış özel tararım banyo bulunmaktadır. Bazı odalarda özel bir bahçe ya da teras yer almaktadır.

By Şöhret Hotel

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul
Eviniz rahalığında konaklama imkanı sunduğumuz dairelerimizde konaklama süreniz başlamadan birgün önce son sistem temizlik robotları ve anti bateriyel temizlik malzemeleri ile temizlenmektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Dolmabahçe Cami (Bezm-i Alem Valide Sultan Cami) Hakkında

Dolmabahçe Cami (Bezm-i Alem Valide Sultan Cami) Otelleri Dolmabahçe Cami Sultan Abdülmecit'in annesi Bezm-i Alem Valide Sultan tarafından başlatılmış olup, ölümünün ardından Sultan Abdülmecit tarafından tamamlatılmıştır.Tasarımı Garabet Balyan`a ait olan bir yapıdır. İç ferahlığı, büyük pencereleri ve kalem gibi minareleri ile barok üslubunu yansıtan caminın asıl ismi Bezm-i Alem Valide Sultan camidir. Dolmabahçe sarıyana yakınlığı sebebiyle Dolmabahçe Cami olarak anılır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır