Denizli Pamukkale Travertenleri Otelleri

En uygun Denizli Pamukkale Travertenleri otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Denizli Pamukkale Travertenleri Otelleri

Genel Bilgi

Hem Türkiye'nin hem de Denizli'nin sembolü durumdadır. Pamukkale termal kaynağını meydana getiren jeolojik olaylar geniş bir bölgeyi etkilemiştir. Traverten aynı zamanda mermerle birlikte kullanılan bir yapı malzemesidir. Katmanlı havuzcuklarda ve kat kat seddelerinde, çökelmekte olan kalsiyum karbonat, başlangıçta yumuşak bir jel halindedir. Zaman iç

Hotel Sahin

Denizli Pamukkale Travertenleri / Pamukkale / Denizli
Şahin Hotel, 25 yılı aşkın bir süredir Pamukkale'de faaliyet gösteren küçük bir aile işletmesidir. Çatı katındaki restoran alanımızdan muhteşem manzaranın görülebildiği Travertenler'e ve Hierapolis'e sadece 20 m. mesafededir.

Pamuksu Boutique Hotel

Karahayıt / Pamukkale / Denizli
Türkiye’nin doğa harikası Pamukkale’de Pamukkale Travertenleri’ne 500 metre, Denizli Otogarı'na ve şehir merkezine 18 km, Çardak Havaalanı'na 71 km uzaklıkta bulunan Pamuksu Otel, turistik ve konforlu bir tatilin masalsı bir konaklama merkezi.

Villa Lycus Hotel

Karahayıt / Pamukkale / Denizli
Pamukkale Termal Huzur Köşkü Pamukkale, Karahayıt bölgesinde bulunmaktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Hotel Göreme

Merkez / Pamukkale / Denizli
Bir aile işletmesi olan Hotel Göreme, Spa kenti olan Pamukkale'de yer almaktadır ve Hieropolis kalıntılarına kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Eros Hotel

Pamukkale / Denizli
Eros Hotel, yeni faaliyete geçmiştir. 18 adet odadan oluşmaktadır. 4 kişilik çift balkonlu aile odalarımız bulunmaktadır. Tesisimizin tüm odaları bahçe manzaralıdır, balkon mevcuttur.

Palmiye Otel Pamukkale

Karahayıt / Pamukkale / Denizli
Orient Otel, Tarihi Pamukkale'nin kalbinde yer alan samimi, rahat, temiz, modern otelimize siz değerli misafirlerimizi en iyi şekilde konaklamayı vadediyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Denizli Pamukkale Travertenleri Hakkında

Denizli Pamukkale Travertenleri Otelleri Hem Türkiye'nin hem de Denizli'nin sembolü durumdadır. Pamukkale termal kaynağını meydana getiren jeolojik olaylar geniş bir bölgeyi etkilemiştir. Traverten aynı zamanda mermerle birlikte kullanılan bir yapı malzemesidir. Katmanlı havuzcuklarda ve kat kat seddelerinde, çökelmekte olan kalsiyum karbonat, başlangıçta yumuşak bir jel halindedir. Zaman içinde sertleşmekte ve “traverten” olmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır