Denizli Pamukkale Travertenleri Otelleri

Bu yerdeki 56 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Denizli Pamukkale Travertenleri Otelleri

Genel Bilgi

Hem Türkiye'nin hem de Denizli'nin sembolü durumdadır. Pamukkale termal kaynağını meydana getiren jeolojik olaylar geniş bir bölgeyi etkilemiştir. Traverten aynı zamanda mermerle birlikte kullanılan bir yapı malzemesidir. Katmanlı havuzcuklarda ve kat kat seddelerinde, çökelmekte olan kalsiyum karbonat, başlangıçta yumuşak bir jel halindedir. Zaman iç

Şahin Hotel

Denizli Pamukkale Travertenleri / Pamukkale / Denizli
Tesisin odalarında; buklet banyo ürünleri, kablosuz internet, oturma alanı, televizyon ve uydu yayını bulunuyor. Bazı odalarda manzaralı balkonlar mevcut.

Pamuksu Boutique Hotel

Karahayıt / Pamukkale / Denizli
Türkiye’nin doğa harikası Pamukkale’de Pamukkale Travertenleri’ne 500 metre, Denizli Otogarı'na ve şehir merkezine 18 km, Çardak Havaalanı'na 71 km uzaklıkta bulunan Pamuksu Otel, turistik ve konforlu bir tatilin masalsı bir konaklama merkezi.

Villa Lycus Hotel

Karahayıt / Pamukkale / Denizli
Pamukkale Termal Huzur Köşkü Pamukkale, Karahayıt bölgesinde bulunmaktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Hotel Göreme

Merkez / Pamukkale / Denizli
Bir aile işletmesi olan Hotel Göreme, Spa kenti olan Pamukkale'de yer almaktadır ve Hieropolis kalıntılarına kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Orient Otel

Pamukkale / Denizli
Tarihi Pamukkale'nin kalbinde yer alan samimi, rahat, temiz, modern otelimize hoş geldiniz.

Melrose Viewpoint Hotel

Merkez / Pamukkale / Denizli
Melrose Viewpoint Otel yılın Otel konaklama ile günlük misafirperverlik sunuyor. Biz nitelikleri konaklama yanında size çeşitli etkinlikler ve ihtiyaçları için tasarlanmış imkanlar sunan, herkese uygun konaklama imkanları var.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Denizli Pamukkale Travertenleri Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Denizli Pamukkale Travertenleri Hakkında

Denizli Pamukkale Travertenleri Otelleri Hem Türkiye'nin hem de Denizli'nin sembolü durumdadır. Pamukkale termal kaynağını meydana getiren jeolojik olaylar geniş bir bölgeyi etkilemiştir. Traverten aynı zamanda mermerle birlikte kullanılan bir yapı malzemesidir. Katmanlı havuzcuklarda ve kat kat seddelerinde, çökelmekte olan kalsiyum karbonat, başlangıçta yumuşak bir jel halindedir. Zaman içinde sertleşmekte ve “traverten” olmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır