Yardım

Denizli Pamukkale Travertenleri Otelleri

Denizli Pamukkale Travertenleri otelleri, en uygun Denizli Pamukkale Travertenleri otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Hotel Sahin

İyi
7.8
Denizli Pamukkale Travertenleri, Pamukkale, Denizli
Şahin Hotel, 25 yılı aşkın bir süredir Pamukkale'de faaliyet gösteren küçük bir aile işletmesidir. Çatı katındaki restoran alanımızdan muhteşem manzaranın görülebildiği Travertenler'e ve Hierapolis'e sadece 20 m. mesafededir.
İyi
7.8

Ada Suit Otogar

Merkezköy, Pamukkale, Denizli
Tesisimiz siz değerli misafirlerimiz için geniş imkanlara sahiptir. Odalarda havlu, şampuan, duş jeli, klima, LCD TV (Netflix, Youtube uyumlu) mutfak araç gereçleri, 24 saat sıcak su ve doğal gaz olup konforunuz için her türlü detay düşünülmüştür.

Denizli Pamukkale Travertenleri

Hem Türkiye'nin hem de Denizli'nin sembolü durumdadır. Pamukkale termal kaynağını meydana getiren jeolojik olaylar geniş bir bölgeyi etkilemiştir. Traverten aynı zamanda mermerle birlikte kullanılan bir yapı malzemesidir. Katmanlı havuzcuklarda ve kat kat seddelerinde, çökelmekte olan kalsiyum karbonat, başlangıçta yumuşak bir jel halindedir. Zaman içinde sertleşmekte ve “traverten” olmaktadır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor