Demirkazık Hamamı Otelleri

Bu yerdeki 59 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Demirkazık Hamamı Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Hacı Süleyman Çakır tarafından inşa edilen bina 1963 yılında iş hanı olarak 1993 yılına kadar kullanılan bina DEMİRKAZIK şirketi tarafından 2006 yılında özenle restore edilerek bugünkü modern termal kaplıca tesisi halini almıştır. Her katta özel odalar bulunmakta ve her odanın içinde kendi dolabı, yatağı, küveti ve kurnası bulunmaktadır. Hamamda p

Gürgenci Suite Hotel

Merkez / Tepebaşi / Eskişehir /
Gürgenci Suite Hotel, Eskişehir'in merkezinde, alışveriş, eğlence ve ticaret merkezlerinin kesiştiği noktada yer alıyor.

Büyük Hotel Eskisehir

Merkez / Tepebasi / Eskisehir /
Sehir merkezindeki otel, isitma sistemi ve uydu TV'li odalara ek olarak ücretsiz Wi-Fi erisimi sunmaktadir. Büyük Hotel Eskisehir'in tüm odalari sade mobilyalarla dösenmistir. Odalardaki banyoda saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleri vardir.

Tulpar Palas Hotel

Tepebasi / Eskisehir /
Tulpar Palas toplam 21 odalı olup, oda ve kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Grand Sah Otel

Tepebasi / Eskisehir /
2018 yilinda hizmet vermeye baslayan otelimiz kalitesi ve hizmetiyle Eskisehir'in en seçkin otelleri arasindadir.

Eskisehir Hostel Bulvar

Merkez / Tepebasi / Eskisehir /
Eskisehir Hostel bulvar merkezi konumu ve kolay ulasimi ile is ve tatil seyahatlerinizde konforlu bir konaklama imkani sunmaktadir. Kahvalti dahil konseptte hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Demirkazık Hamamı Hakkında

Hacı Süleyman Çakır tarafından inşa edilen bina 1963 yılında iş hanı olarak 1993 yılına kadar kullanılan bina DEMİRKAZIK şirketi tarafından 2006 yılında özenle restore edilerek bugünkü modern termal kaplıca tesisi halini almıştır. Her katta özel odalar bulunmakta ve her odanın içinde kendi dolabı, yatağı, küveti ve kurnası bulunmaktadır. Hamamda peştamal ve havlu hizmeti verilmektedir. Kaplıca suyu; kireçlenmeler, iltihaplı romatizmalar, yumuşak doku romatizmaları, Mekanik bel ve boyun problemleri, Çalışma şart ve ortamına bağlı ağrılı toblolar, Ortopedik problemler, kırık sekelleri, ameliyat komplikasyonları, Spor yaralanmaları, kas hastalıkları, nörolojik hasarlanmalara bağlı problemler'e iyi gelmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır