Demirkazık Hamamı Otelleri

En uygun Demirkazık Hamamı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Demirkazık Hamamı Otelleri

Genel Bilgi

Hacı Süleyman Çakır tarafından inşa edilen bina 1963 yılında iş hanı olarak 1993 yılına kadar kullanılan bina DEMİRKAZIK şirketi tarafından 2006 yılında özenle restore edilerek bugünkü modern termal kaplıca tesisi halini almıştır. Her katta özel odalar bulunmakta ve her odanın içinde kendi dolabı, yatağı, küveti ve kurnası bulunmaktadır. Hamamda p

Büyük İnci Otel

Merkez / Tepebaşi / Eskişehir
Eskişehir ilinde 1960'dan bu yana faaliyet gösteren Büyük İnci Otel geçmişten günümüze en büyük değer olarak gördüğü müşterilerine kusursuz hizmet anlayışını temel prensip edinmiştir.

Ragbet Tulpar Otel

Tepebasi / Eskisehir
Tulpar Palas toplam 21 odalı olup, oda ve kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Grand Sah Otel

Tepebasi / Eskisehir
2018 yilinda hizmet vermeye baslayan otelimiz kalitesi ve hizmetiyle Eskisehir'in en seçkin otelleri arasindadir.

Lost Angels Rezidans

Tepebaşi / Eskişehir
Lost Angels Rezidans, şehrin merkezinde temiz, ekonomik, lüks odalara sahip rezidansımız size güler yüzlü personelimizle hizmet etmeye hazır.

Atos Otel

Cumhuriye / Tepebaşi / Eskişehir
Eskişehir’in Köprübaşı adı verilen ve kentin kuruluşundan bu yana her zaman merkezi olmuş bölgesindeki otelimiz; sizlere eşsiz “Porsuk Çayı” manzarasında keyifli bir konaklama imkanı sunar.

Reyna Premium Hotel Eskişehir

Tepebaşi / Eskişehir
Değişen ve yenilenen yüzümüzle hizmetinizdeyiz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Demirkazık Hamamı Hakkında

Demirkazık Hamamı Otelleri Hacı Süleyman Çakır tarafından inşa edilen bina 1963 yılında iş hanı olarak 1993 yılına kadar kullanılan bina DEMİRKAZIK şirketi tarafından 2006 yılında özenle restore edilerek bugünkü modern termal kaplıca tesisi halini almıştır. Her katta özel odalar bulunmakta ve her odanın içinde kendi dolabı, yatağı, küveti ve kurnası bulunmaktadır. Hamamda peştamal ve havlu hizmeti verilmektedir. Kaplıca suyu; kireçlenmeler, iltihaplı romatizmalar, yumuşak doku romatizmaları, Mekanik bel ve boyun problemleri, Çalışma şart ve ortamına bağlı ağrılı toblolar, Ortopedik problemler, kırık sekelleri, ameliyat komplikasyonları, Spor yaralanmaları, kas hastalıkları, nörolojik hasarlanmalara bağlı problemler'e iyi gelmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır