Çorum Adliyesi Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çorum Adliyesi Otelleri

Genel Bilgi

2006 yılında yeni hizmet binasında faaliyetlerine başlayan kurumun bünyesinde; Cumhuriyet Başsavcılığı, 2 Ağır Ceza Mahkemesi, 3 Asliye Ceza Mahkemesi, 3 Sulh Ceza Mahkemesi, İcra Ceza Mahkemesi,İnfaz Hakimliği,2 Asliye Hukuk Mahkemesi,2 Sulh Hukuk Mahkemesi, İcra Hukuk Mahkemesi, İcra Ceza Mahkemesi, İş Mahkemesi, Kadastro Mahkemesi, Aile Mahkemesi,

Sera Otel

Merkez / Merkez / Çorum /
Sera Otel’i ciddi bir yatırım yaparak ve yoğun çalışmalar sonunda Çorum’a ve bölgemize kazandırdık. Bizim yola çıkış sloganımız: “Konforu ve samimiyeti yaşamak için konuğumuz olun.

Bilge Suite Otel

Merkez / Çorum /
Her sabah zengin bir açık büfe kahvaltı servisi yapılmaktadır. Çeşitli restoranlar, kafeler ve marketler, tesise 50 metre uzaklıkta bulunabilir.Otelde günün 24 saati resepsiyon hizmeti verilmektedir. Merzifon Havaalanı, tesise 68 km uzaklıktadır.

Beyaz Otel

Merkez / Merkez / Çorum /
Beyaz Otel, merkezi konumu ve yenilenen odalarıyla oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Güler yüzlü personeli ve konforlu odalarıyla iş veya tatil amaçlı seyahatlerinizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Dalgıçlar Otel

Merkez / Merkez / Çorum /
4 yıldızlı otelimiz bizler için bir ilk olduğu kadar bölgemize de birçok ilkleri beraberinde getirerek kısa sürede sizlerinde desteği ile şehrin sosyal ve kültürel ihtiyacını bir nebze de olsun karşılama görevini yerine getirmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Çorum Adliyesi Hakkında

Çorum Adliyesi Otelleri 2006 yılında yeni hizmet binasında faaliyetlerine başlayan kurumun bünyesinde; Cumhuriyet Başsavcılığı, 2 Ağır Ceza Mahkemesi, 3 Asliye Ceza Mahkemesi, 3 Sulh Ceza Mahkemesi, İcra Ceza Mahkemesi,İnfaz Hakimliği,2 Asliye Hukuk Mahkemesi,2 Sulh Hukuk Mahkemesi, İcra Hukuk Mahkemesi, İcra Ceza Mahkemesi, İş Mahkemesi, Kadastro Mahkemesi, Aile Mahkemesi, 4 İcra Müdürlüğü, Adli Sicil, Adli Tıp Şube Müdürlüğü, İdari İşler Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır