Yardım

Sertifikalarımız

Otelz.com, sizlere güvenilir ve hassasiyetle hizmet verebilmek için; faaliyet gösterdiği ülkelerin yasal mevzuatlarına titizlikle uyar.

Turizm sektöründe satış ve pazarlama faaliyetinde bulunmak için gerekli tüm lisans ve sertifikaları resmî kurumlardan temin ederek size yasal çerçeveler eşliğinde hizmet sunar.

Hizmet standartlarımızı yükseltmek ve iyi hizmet vermek için, Otelz.com Sektör ve faaliyet alanları ile ilgili birçok dernek ve birliğe üyedir.


Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Üyesiyiz.

Turizm Bakanlığı İşletme Belgemiz:

                    Otelz-Tursab-uyelik-belgesi                otelz-turizm-bakanligi-isletme-belgesi


 

Belgelendirme süreci yakında başlayacak olan sertifikalarımız;

 

İSO 9000 Kalite Yönetim Sistemi

İSO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sistemi

İSO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi


Güçlü ekibimiz ve güler yüzlü hizmetimiz sayesinde aldığımız ödüllerden dolayı Otelz.com ailesi gurur duyuyor.

Ödüllerimiz:

QM Awards 2019 ''Türkiye'nin En İyi Yönetilen Seyahat Teknolojileri'' kategorisinde ''Türkiye'nin En İyi Yönetilen Dijital Seyahat Acentesi'' ödülünü aldık.

Deloitte Technology Fast 50™️ 2019 Turkey sonuçlarına göre, en hızlı büyüyen 10 şirket arasından Otelz.com olarak, %1593 büyüme oranı ile 5. sırada yer aldık.

 

technology-fast-50-deloitte-otelz-odul

 

Deloitte Technology Fast 500™️ EMEA 2019 listesine göre, en hızlı büyüyen teknoloji firmaları arasından markamız Otelz.com ile rakiplerini geride bırakarak %797 büyüme oranı ile Türkiye’den listeye giren 21 şirket arasında 5.sırada yer aldık.

 


otelz-loader
Yükleniyor