Çanakkale Arkeoloji Müzesi Otelleri

Çanakkale Arkeoloji Müzesi otelleri, en uygun Çanakkale Arkeoloji Müzesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çanakkale Arkeoloji Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

1911 yıllarında çevreden toplanan eserler Çanakkale Ortaokulunda depolanmaya başlamış, daha sonra bunlar Çarşı Mahallesi’ndeki 1936 yılında onarılan bir kilisede bir araya getirilmiş ve ziyarete açılmıştır. Daha sonra yapılan yeni müze binasına taşınarak 1984 yılında ziyarete açılmıştır. Müzede Frank Calvert koleksiyonu, Troia antik kenti buluntuları,

MD Barbaros Hotel

Merkez‎ / Çanakkale
MD Barbaros Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Sarıçay Otel

Merkez‎ / Çanakkale
Sarıçay Rhodius Otel 2011 yılı Haziran ayında hizmetinize sunulmuştur. Sarıçay kenarındaki ilk otel olma özelliğine sahiptir.

Çanakkale Kinzi Apart

Merkez‎ / Çanakkale
Çanakkale Merkezde Yer Alan İskeleye, Kordona ,Aynalı Çarşıya, Kent Müzesine, Çimenlik Kalesine Oldukça 5 dk lık yüreme mesafesinde yer almaktadır. Size ve AilenizeTemiz, Huzurlu ve Lüks Bir Konaklama İmkanı Sunar.

Özgen Suit

Merkez‎ / Çanakkale
Çanakkale'deki Eviniz için bizi 24 saat Arayabilirsiniz... İLANIMIZDA Kİ TÜM RESİMLER AİTTİR Bizimle tanışmadan karar vermeyin..

Parion Hotel

Merkez‎ / Çanakkale
Çanakkale'nin kalbinde yer alan Parion Hotel, Türk hamamı içeren bir spa ve sağlıklı yaşam merkezinin yanı sıra kapalı yüzme havuzu sunmaktadır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Ayberk Pansiyon

Merkez‎ / Çanakkale
Ayberk Pansiyon'un tüm odalarında TV, tuvalet, banyo, sıcak su ve internet olanaklarını bulunmaktadır. Pandemi dolayısıyla kahvaltı hizmetimiz geçiçi olarak kaldırılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çanakkale Arkeoloji Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Çanakkale Arkeoloji Müzesi Hakkında

Çanakkale Arkeoloji Müzesi Otelleri 1911 yıllarında çevreden toplanan eserler Çanakkale Ortaokulunda depolanmaya başlamış, daha sonra bunlar Çarşı Mahallesi’ndeki 1936 yılında onarılan bir kilisede bir araya getirilmiş ve ziyarete açılmıştır. Daha sonra yapılan yeni müze binasına taşınarak 1984 yılında ziyarete açılmıştır. Müzede Frank Calvert koleksiyonu, Troia antik kenti buluntuları, Beşiktepe’den çıkarılan Prehistorik buluntular, Helenistik ve Roma dönemlerine ait buluntular, Troias ve Mysia bölgesi antik kentlerinden getirilen mezar stelleri ve ostothekler, Çan ve Yenice tümülüslerindeki MÖ.VII.-II.yüzyıla ait eserler, Bozcaada (Tenedos) nekropolü eserleri sergilenmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır