Çağdaş Cam Sanatları Müzesi Otelleri

En uygun Çağdaş Cam Sanatları Müzesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çağdaş Cam Sanatları Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Çağdaş Cam Sanatları Müzesi, Eskişehir Odunpazarı Evleri‘nin olduğu bölümde bulunup Türkiye' nin ilk cam müzesidir. Sivil mimarinin en güzel örneklerinden olan müze Eskişehir gezilecek yerler listesinde ilk sırada bulunan Tarihi Odunpazarı Evleri’nin olduğu bölgeye yer alıyor. Müzede 58 yerli,10 adet de yabancı sanatçının çalışmaları sergilenmektedir.

Omm Inn

Odunpazari / Eskişehir
Eskişehir’in Unesco Dünya Kültür Mirasları Geçici Listesi’nde yer alan tarihi Odunpazarı bölgesinde bulunan OMM INN, Osmanlı sivil mimarisini yansıtan geleneksel Odunpazarı evlerine getirdiği çağdaş yorumla yalın ve konforlu bir konaklama deneyimi sunuyo

Yuva Butika Otel

Arifiye / Odunpazari / Eskişehir
Sizi Eskişehir’ in merkezindeki, restore edilmiş, harika bir konakta ağırlıyoruz! Tertemiz, şık ve sevimli Yuva Otel; hareketli bir sanat ortamı, her zevke hitap eden dükkanlar, nezih yeme-içme mekanları ve tarih ile çevrili sakin bir sokakta yer almakta

Arslanlı Konak Otel

Merkez / Odunpazari / Eskişehir
Odunpazarı bölgesinin kalbinde yer alan Arslanlı Konak Hotel; kapalı yüzme havuzu(sezonluk açık) , sauna, hamam ve bodrum katında bir fitness merkezi sunmaktadır. Otel, Eskişehir'in tarihi Odunpazarı'nın merkezindedir.

Velibey Otel

Odunpazari / Eskişehir
Velibey Otel konukları tesis bünyesindeki restoranda yemeklerin tadını çıkarabilir. Tesisteki her oda düz ekran TV ile donatılmıştır. Bazı odalar dinlenebileceğiniz oturma alanına sahiptir. Su ısıtıcısı mevcuttur. Odalar özel banyoludur.

La Vie Konak Otel

Odunpazarı / Eskişehir
Tam bir kültür şehri Eskişehir'de Tarihi Odunpazarı Evleri içerisinde konumlanan La Vie Konak Otel, şık tasarımıyla misafirlerine konforlu bir konaklama imkânı sunuyor.

Arasta Konak Otel

Eskişehir Merkez / Eskişehir
Arasta Konak Otel toplam 14 odasıyla hizmet vermektedir. 24 saat resepsiyon hizmeti sunan tesiste, ücretsiz Wi-Fi olanağı bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çağdaş Cam Sanatları Müzesi Hakkında

Çağdaş Cam Sanatları Müzesi Otelleri Çağdaş Cam Sanatları Müzesi, Eskişehir Odunpazarı Evleri‘nin olduğu bölümde bulunup Türkiye' nin ilk cam müzesidir. Sivil mimarinin en güzel örneklerinden olan müze Eskişehir gezilecek yerler listesinde ilk sırada bulunan Tarihi Odunpazarı Evleri’nin olduğu bölgeye yer alıyor. Müzede 58 yerli,10 adet de yabancı sanatçının çalışmaları sergilenmektedir. Özellikle müzede bulunan avize müzede sergilenen en az birçok eser kadar dikkat çekiyor. Çağdaş Cam Sanatları Müzesi Odunpazarı bölgesindeki gezi başlangıç noktanız olabilir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır