BSK Aydın Anka Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 7 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

BSK Aydın Anka Hastanesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Tam teşekküllü özel hastane sınıfında yer alan kurum BSK (Birleşik Sağlık Kurumları) bünyesinde hizmet vermektedir. BSK Aydın Anka Hastanesi, 5.200 metrekare kapalı alanda, 45 yatak kapasitesi, 5 ameliyathane, 1 doğumhane, 3'ü cerrahi, 6'sı kardiyoloji ve 3'ü yeni doğan olmak üzere toplam 12 yoğun bakım yatağı, biyokimya ve klinik laboratuarları, rady

Özlü Otel

Merkez / Aydin /
Özlü Otel Aydinda en çok müsteri memnuniyetine sahip oteldir. Odalarda ; LCD Televizyon , yüksek hizda internet, oturma grubu , dus alani, rahat ve genis yataklar ve çay-kahve standi bulunmaktadir. Lokasyon olarak en merkezi noktadir.

Efeler Hotel

Merkez / Aydin /
015 yilinda hizmete girmis olan Efeler Hotel’imiz, Lüks ve konforlu bir konaklama için her detayin en ince ayrintisina kadar düsünüldügü EFELER HOTEL eglence ve alisveris merkezlerine yürüyüs mesafesinde olup, her türlü Aktivite ve Kültür için ideal bi

Lord Otel

Merkez / Aydin /
Aydın’ın en sevimli butik otelinde odalarımız 40m2 olup 1+1 daire konseptindedir. Siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Elit Butik Otel

Merkez / Aydin /
Belirli odalarda teras veya balkon vardır. Bazı odalar klimalıdır. Tüm odalarda özel veya ortak banyo imkanı bulunmaktadır. Aydın Elit Pansiyon'un genelinde ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Seyahat Noktaları

BSK Aydın Anka Hastanesi Hakkında

Tam teşekküllü özel hastane sınıfında yer alan kurum BSK (Birleşik Sağlık Kurumları) bünyesinde hizmet vermektedir. BSK Aydın Anka Hastanesi, 5.200 metrekare kapalı alanda, 45 yatak kapasitesi, 5 ameliyathane, 1 doğumhane, 3'ü cerrahi, 6'sı kardiyoloji ve 3'ü yeni doğan olmak üzere toplam 12 yoğun bakım yatağı, biyokimya ve klinik laboratuarları, radyoloji ve acil servis üniteleri ile 13 branşta hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır