kişi sayısı
Bir oda daha ekle

Mavi Restaurant & Bistro Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan

Evcil hayvan barınabilir

Sigara

Odalarda sigara içilmez

Çocuklar

2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir

Tesisin ücretsiz çocuk politkası yoktur

Giriş saatleri

Tesise 14:00 – 20:00 saatleri arasında giriş yapılabilir. Bu saatler dışında giriş kapası kapalıdır.

SMS doğrulama

Kredi kartsız rezervasyonlarda, cep telefonunuza gelecek bir kod ile gerçek kişi olduğunuz kontrolu yapılabilir. Rezervasyon aşamasında cep telefonu numaranızı doğru girdiğinizden emin olunuz.

Geçerli kart tipleri

Saatlik Oda Nedir ?

Saatlik Oda, tesislerin belirlediği saat dilimleri arasında konaklayabileceğiniz ve saatlik ödeme yapabileceğiniz bir konaklama fırsatıdır. Odanızı kullanacağınız saat kadar ödeyin, tasarruf edin!

Saatlik Oda Avantajları:

 • Saatlik konaklama fırsatı
 • Tesisler tüm gün fiyatı yerine, saat dilimleri kadar ödeme imkânı sunar
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı

OtelOfis Nedir?

09:00-17:00 saat dilimi arasında, daha az fiyatla, ofis imkânları eşliğinde konaklama fırsatıdır. Otelde ofis imkânlarıyla vakit geçirin!

OtelOfis Avantajları:

 • Odanızda ofis imkânlarıyla konaklarsınız
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Çalışma masası imkânı
 • Çay, kahve servisi
 • Elektrikli su ısıtıcısı imkânı
 • Kek, kurabiye ikramı
Tesislerin Belirlediği Ekstra Avantajlar:
 • Ücretsiz havuz kullanımı
 • Spa ve masaj indirimi

8.8 Çok İyi

Mavi Restaurant & Bistro

Altınkum, Didim, Aydin , Türkiye Haritada Göster
Rezervasyon Yap

covid19 Bu tesisin Corona Virüsüne karşı aldığı tedbirler

 • Personelin düzenli sağlık kontrolü yapılır.
 • Misafir kabulünde COVID-19 tedbirleri ve uygulamalarına ilişkin yazılı bilgilendirme yapılır.
 • Tesis genelinde misafirin ve personelin kolayca görebileceği yerlerde uygulanan/uyulması gereken kurallara ve sosyal mesafelere ilişkin görsel bilgilendirme yapılır.
 • Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez.
 • Termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları.
 • Dezenfeksiyon halıları (paspasları) ve el dezenfeksiyon imkânı
 • Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulur.
 • Genel kullanım alanlarının ve genel müşteri tuvaletlerinin girişlerinde, ayrıca geniş genel kullanım alanlarının farklı yerlerinde el dezenfektanı veya antiseptiği bulundurulur.
 • Personel girişinde termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları,dezenfeksiyon paspasları ve el dezenfeksiyonu veya antiseptiği bulundurulur.
 • Personele, çalışma yerine, misafirler ve ortam ile temasına uygun kişisel koruyucu donanım (maske, cerrahi maske, eldiven, siperlik gibi) ile el dezenfeksiyon imkânı sağlanır.
 • Personel kıyafetlerinin günlük temizliği ve hijyeni sağlanır.
 • Müşteri odaları, odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenir.
 • Mutfak ve ilişkili alanların, mutfakta kullanılan her türlü donanım ve ekipmanın, tezgâh ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni düzenli olarak sağlanır.
 • Havuz suyunun, havuz ve plaj çevresinin temizliği ve hijyeni azami ölçüde sağlanır.
 • Klor seviyesi açık havuzlarda 1-3 ppm, kapalı havuzlarda 1-1,5 ppm arasında tutulur. Periyodik ölçümlerin izlenebilirlik kayıtları tutulur.
 • Tüm Personele Corona Virüs Egitimi
 • Periyodik Açık Alan Dezenfektasyonu
 • Periyodik Kapalı Alan Dezenfektasyonu
 • Tekstil Ürünleri 60 Derece Sıcaklıkta Yıkanıyor
 • En az 24 Saat Boş Bırakılmış Odalar
 • Ozon ve ULV Makineleri Ile Dezenfektasyon
 • Bağışıklık Sistemini Destekleyici Gıda ve İçecek
 • Depo ve Gıda Güvenligi Denetimi

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Mavi Restaurant & Bistro Hakkında Genel Bilgiler

Konukevinin tüm odalarinda düz ekran TV bulunmaktadir. Odalarda küvet veya dus içeren özel banyo ve ücretsiz banyo malzemeleri vardir. Mavi Restaurant & Bistro Villas'in birimlerinde bir oturma alani bulunmaktadir. Konaklama birimindeki konuklar açik büfe veya Tam Ingiliz / Irlandali bir kahvaltinin tadini çikarabilirler. Mavi Restaurant & Bistro Villas'ta Ingiliz ve pizza mutfagi sunan bir restoran bulacaksiniz. Bir helal opsiyonu da talep edilebilir.

Mavi Restaurant & Bistro Lokasyon Bilgileri

Ödediginiz Ücretin Fazlasiyla Karsiligini Alin. Mavi Restaurant & Bistro'nun Essiz Bahçesinde Havuz Basinda Masmavi Gökyüzünün Yeryüzüyle Bulustugu Didim'de Tertemiz Havada, Mavi Restaurant & Bistro'nun Sundugu Essiz ve Lezzetli Menü Seçenekleri Ile Tatilinizin Tadini Çikarin.

Mavi Restaurant & Bistro Sahil Bilgileri

Toplu Tasima Ile 15 Dakika Özel Aracinizla 5 Dakika Mesafede Pek Çok Halk Plaji Bulunmaktadir.
Poolside Double Room 1 20
Max kişi sayısı : 3 Klima Oturma Gurubu Deniz Manzarası Düz Ekran TV TV Lcd TV Led TV İnternet Kablosuz İnternet Bebek Sandalyesi
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet)
-Havuz Başı 2 Kişilik Odamızın İçerisinde 1 Adet Çift Kişilik Yatak Mevcuttur. -0-2 Yaş Grubu İçin Odaya Ücretsiz Olarak BEŞİK Eklenebilir. -Odada Tv, Klima, Buzdolabi, Su Isitici, Saç Kurutma Makinasi, Banyo Malzemeleri bulunmaktadır. *İstenildiği Durumda Odaya 1 Adet Açılır Kapanır Yatak Ekstra Ücret Karşılığında Eklenebilir. *BU SEÇİM ODAYI DARALTACAĞINDAN DOLAYI KONFORU KISITLAYABİLİR.
Poolside Triple Room 35
Max kişi sayısı : 5 Klima Oturma Gurubu Deniz Manzarası Düz Ekran TV TV Lcd TV Led TV İnternet Kablosuz İnternet Bebek Sandalyesi
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(1 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
-Havuz Başı 3 Kişilik Odamızın İçerisinde 1 Adet Çift Kişilik Yatak ve 1 Adet Tek Kişilik Yatak Mevcuttur. -0-2 Yaş Grubu İçin Odaya Ücretsiz Olarak BEŞİK Eklenebilir. -Odada Tv, Klima, Buzdolabi, Su Isitici, Saç Kurutma Makinasi, Banyo Malzemeleri bulunmaktadır. *İstenildiği Durumda Odaya 1 Adet Açılır Kapanır Yatak Ekstra Ücret Karşılığında Eklenebilir. *BU SEÇİM ODAYI DARALTACAĞINDAN DOLAYI KONFORU KISITLAYABİLİR.
Studio Mavi 1 50
Max kişi sayısı : 5 Klima Oturma Gurubu Deniz Manzarası Düz Ekran TV TV Lcd TV Led TV İnternet Kablosuz İnternet Bebek Sandalyesi
Yatak Seçenekleri : Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Restaurantımızın Karşısında Bulunan Zemin Kat Bahçeli ve Kara Manzaralı, Balkonlu ve Mutfaklı 1+1 Dairemiz Ana Yatak Odasında 1 Adet Çift Kişilik Yatağa Sahiptir. -0-2 Yaş Grubu İçin Odaya Ücretsiz Olarak BEŞİK Eklenebilir. -Odada Tv, Klima, Buzdolabi, Su Isitici, Saç Kurutma Makinasi, Banyo Malzemeleri bulunmaktadır. *İstenildiği Durumda Salonda Bulunan 2 Adet Çekyat Ekstra Ücret Karşılığında Yatak Haline Getirilebilir. *BU SEÇİM ODAYI DARALTACAĞINDAN DOLAYI KONFORU KISITLAYABİLİR.
Studio Mavi 2 70
Max kişi sayısı : 7 Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Lcd TV Led TV İnternet Kablosuz İnternet Bebek Sandalyesi
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
Restaurantımızın Karşısında Bulunan Birinci Kat Kısmi Deniz ve Kara Manzaralı, Balkonlu ve Mutfaklı 2+1 Dairemiz Ana Yatak Odasında 1 Adet Çift Kişilik ve Diğer Odada 2 Adet Tek Kişilik Yatağa Sahiptir. -Aileler İçin Uygun Olan Studio Mavi 2 (2+1) Dairemizin İçerisinde 1 Adet Çift Kişilik Yatak ve 2 Adet Tek Kişilik Yatak Mevcuttur. Tüm Ekipmanlarıyla Mutfak Kullanımınıza Hazırdır. Balkon ve Fransız Balkon Mevcut Olup Kısmi Deniz Manzarasına Sahiptir. -0-2 Yaş Grubu İçin Odaya Ücretsiz Olarak BEŞİK Eklenebilir. -Odada Tv, Klima, Buzdolabi, Su Isitici, Saç Kurutma Makinasi, Banyo Malzemeleri bulunmaktadır. *İstenildiği Durumda Salonda Bulunan 2 Adet Çekyat Ekstra Ücret Karşılığında Yatak Haline Getirilebilir. *BU SEÇİM ODAYI DARALTACAĞINDAN DOLAYI KONFORU KISITLAYABİLİR.
Sunset Triple Room 1 35
Max kişi sayısı : 5 Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Lcd TV Led TV İnternet Kablosuz İnternet Bebek Sandalyesi
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(1 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
-Birinci Katta Bulunan Odamiz Kendine Özel Balkona Sahiptir. Içerisinde Bulunan Tv, Klima, Buzdolabi, Su Isitici, Saç Kurutma Makinasi, Banyo Malzemeleri ile Size Konforlu Bir Konaklama Sunar. -We Can Add A Baby Coat ın To Room Free For 0-2 Age. *İstenildiği Durumda Odaya 1 Adet Açılır Kapanır Yatak Ekstra Ücret Karşılığında Eklenebilir. *BU SEÇİM ODAYI DARALTACAĞINDAN DOLAYI KONFORU KISITLAYABİLİR.
Studio Mavi 4 90
Max kişi sayısı : 8 Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Lcd TV Led TV İnternet Kablosuz İnternet Bebek Sandalyesi
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(3 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
-Restaurantımızın Karşısında Bulunan Birinci Kat Deniz Manzaralı, Balkonlu ve Mutfaklı 2+1 Dairemiz Ana Yatak Odasında 1 Adet Çift Kişilik ve Diğer Odada 3 Adet Tek Kişilik Yatağa Sahiptir. -0-2 Yaş Grubu İçin Odaya Ücretsiz Olarak BEŞİK Eklenebilir. -Dairede Tv, Klima, Buzdolabi, Su Isitici, Saç Kurutma Makinasi, Banyo Malzemeleri bulunmaktadır. *İstenildiği Durumda Odaya 2 Adet Açılır Kapanır Yatak Ekstra Ücret Karşılığında Eklenebilir. *BU SEÇİM ODAYI DARALTACAĞINDAN DOLAYI KONFORU KISITLAYABİLİR.
Poolside Double Room 2 20
Max kişi sayısı : 3 Klima Oturma Gurubu Deniz Manzarası Düz Ekran TV TV Lcd TV Led TV İnternet Kablosuz İnternet Bebek Sandalyesi
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet)
-Zemin Katta Bulunan Kısmi Deniz Manzaralı 2 Kişilik Odamızın İçerisinde 1 Adet Çift Kişilik Yatak Mevcuttur. -0-2 Yaş Grubu İçin Odaya Ücretsiz Olarak BEŞİK Eklenebilir. -Odada Tv, Klima, Buzdolabi, Su Isitici, Saç Kurutma Makinasi, Banyo Malzemeleri bulunmaktadır. *İstenildiği Durumda Odaya 1 Adet Açılır Kapanır Yatak Ekstra Ücret Karşılığında Eklenebilir. *BU SEÇİM ODAYI DARALTACAĞINDAN DOLAYI KONFORU KISITLAYABİLİR.
Studio Mavi 3 40
Max kişi sayısı : 4 Klima Oturma Gurubu Düz Ekran TV TV Lcd TV Led TV İnternet Kablosuz İnternet Bebek Sandalyesi
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet)
Restaurantımızın Karşısında Ara Katta Bulunan Dairemizde BALKON BULUNMAMAKTADIR. Mutfağı ve Çamaşır Yıkama Makinesi Bulunan 1+1 Dairemiz Ana Yatak Odasında 1 Adet Çift Kişilik Yatağa Sahiptir. -0-2 Yaş Grubu İçin Odaya Ücretsiz Olarak BEŞİK Eklenebilir. *İstenildiği Durumda Salonda Bulunan 1 Adet Çekyat Ekstra Ücret Karşılığında Yatak Haline Getirilebilir. *BU SEÇİM ODAYI DARALTACAĞINDAN DOLAYI KONFORU KISITLAYABİLİR.
Sunset Triple Room 2 45
Max kişi sayısı : 5 Klima Oturma Gurubu Deniz Manzarası Düz Ekran TV TV Lcd TV Led TV İnternet Kablosuz İnternet Bebek Sandalyesi
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(1 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
-Zemin Katta Bulunan Odamizın Içerisinde Bulunan Tv, Klima, Buzdolabi, Su Isitici, Saç Kurutma Makinasi, Banyo Malzemeleri ile Size Konforlu Bir Konaklama Sunar. -0-2 Yaş Grubu İçin Odaya Ücretsiz Olarak BEŞİK Eklenebilir. *İstenildiği Durumda Odaya 1 Adet Açılır Kapanır Yatak Ekstra Ücret Karşılığında Eklenebilir. *BU SEÇİM ODAYI DARALTACAĞINDAN DOLAYI KONFORU KISITLAYABİLİR.
Sunset Double Room 35
Max kişi sayısı : 4 Klima Oturma Gurubu Deniz Manzarası Düz Ekran TV TV Lcd TV Led TV İnternet Kablosuz İnternet Bebek Sandalyesi
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet)
-Zemin Katta Bulunan Havuz Başı 2 Kişilik Odamızın İçerisinde 1 Adet Çift Kişilik Yatak Mevcuttur. -0-2 Yaş Grubu İçin Odaya Ücretsiz Olarak BEŞİK Eklenebilir. -Odada Tv, Klima, Buzdolabi, Su Isitici, Saç Kurutma Makinasi, Banyo Malzemeleri bulunmaktadır. *İstenildiği Durumda Odaya 1 Adet Açılır Kapanır Yatak Ekstra Ücret Karşılığında Eklenebilir. *BU SEÇİM ODAYI DARALTACAĞINDAN DOLAYI KONFORU KISITLAYABİLİR.
Garden Triple Room 30
Max kişi sayısı : 5
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(1 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
-Zemin Katta Bulunan Odamizın Içerisinde Bulunan Tv, Klima, Buzdolabi, Su Isitici, Saç Kurutma Makinasi, Banyo Malzemeleri ile Size Konforlu Bir Konaklama Sunar. -0-2 Yaş Grubu İçin Odaya Ücretsiz Olarak BEŞİK Eklenebilir. *İstenildiği Durumda Odaya 1 Adet Açılır Kapanır Yatak Ekstra Ücret Karşılığında Eklenebilir. *BU SEÇİM ODAYI DARALTACAĞINDAN DOLAYI KONFORU KISITLAYABİLİR.

Otel Genel Bilgileri

Internet Ücretsiz Wi-fi Ortak alanlar ve tüm odalar
Otopark Ücretsiz Özel Otopark Otopark (Tesis bünyesinde)

Tesis Temaları

Alışveriş & Eğlence Ekonomik Gençlik İş Öğrenci Romantizm/balayı Sırt çantalı gezgin Aile

Havuz

Açık yüzme havuzu Açık yüzme havuzu (sezonluk) Açık yüzme havuzu (yıl boyu) Çocuk havuzu

Öne Çıkan Özellikler

İki çocuk Ücretsiz Yaz Fırsatları Günün Fırsat Oteli Erken Rezervasyon Evcil Hayvan Dostu Tarihi Destinasyon Çocuk Dostu Butik Oteller Engelli Otelleri Ara Tatil Dönemi Koronavirüs Önlemi Almış Oteller

Yiyecek & İçecek

Cafe Bar Cafe Türk Bar Gözleme köşesi Kafeterya Vitamin Bar Snack Bar Restoran Restoran (Alakart) Paket servis olanağı Açık restoran Kapalı restoran Havuz Bar Kahvaltı Salonu

Aktiviteler

Bilardo ÜCRETSİZ Canlı müzik ÜCRETSİZ Dart ÜCRETSİZ Kart oyunları ÜCRETSİZ Langırt ÜCRETSİZ Satranç ÜCRETSİZ Tavla ÜCRETSİZ Okey takımı ÜCRETSİZ Bilardo Bilardo

Eğlence Hizmetleri

Gece showları

Ortak Alanlar

Kütüphane Güneşlenme terası Oyun odası Teras Tv odası Konferas salonu Toplantı odası Dinlenme salonu Bahçe

Odalar

Aile odaları Sigara içilmeyen odalar

Çocuk

Çocuk karyolası Çocuk parkı Çocuk havuzu

Bebek

Restoranda bebek sandalyesi Mama için su ısıtıcı Terlik

Resepsiyon Hizmetleri

Emanet kasası Gazeteler Döviz alım/satım Hızlı check-in/check-out Vale park hizmeti

Mağazalar

Hediyelik eşya dükkanı

Çalışma Alanları

Printer

Temizlik Hizmetleri

Günlük temizlik hizmeti Çamaşırhane

Ulaşım

Motorsiklet kiralama

Engelli

Ana kapı giriş düz ayaktır Engelli rampası Engelli otoparkı Tekerlekli sandalye rampaları Tekerlekli Sandalye

Sağlık

Diabet menü Diyet büfesi Vejeteryan köşesi Hastaneye kolay ulaşım (15 dakika)

Diğer

Isıtma Klima

Öne Çıkan Özellikler

Çevre dostu Çocuk dostu Deniz manzarası Engelli dostu Evcil hayvan dostu Şehir merkezi Tarihi destinasyon

OtelOfis Hizmetleri

Odaya servis

Yorumlar (1)

Konuk değerlendirmeleri, müşterilerimiz tarafından oteldeki konaklamalarından sonra yazılmaktadır.
7.7
erhan c***
Türkiye  |    Öneriyor  |    2 Erkek   |    İş Seyahati
01/23/2021
güler yüzlü, ilgili, alakalı personel her şeyden önce gelir. sessiz, sakin, güzel ve temiz bir ortam. teşekkür ederim...

Geçerli sayfa: 1 Toplam sayfa: 0

Toplam değerlendirme: 1

Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan
Evcil hayvan barınabilir
Sigara
Odalarda sigara içilmez
Çocuklar
 • 2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir
 • Tesisin ücretsiz çocuk politkası yoktur
Giriş saatleri
Tesise 14:00 – 20:00 saatleri arasında giriş yapılabilir. Bu saatler dışında giriş kapası kapalıdır.
SMS doğrulama
Kredi kartsız rezervasyonlarda, cep telefonunuza gelecek bir kod ile gerçek kişi olduğunuz kontrolu yapılabilir. Rezervasyon aşamasında cep telefonu numaranızı doğru girdiğinizden emin olunuz.
Geçerli kart tipleri

Balayı Çiflerine Özel

Odaya şarap ikramı
Oda süslemesi
A la carte restoranlarda öncelikli rezervasyon
Odaya meyve sepeti ikramı

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır