Bodrum Sandaleti Otelleri

En uygun Bodrum Sandaleti otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Bodrum Sandaleti Otelleri

Genel Bilgi

Bodrum sandaletinin doğuşu ise 1966 yılına rastlıyor. ‘‘Ayakkabının kenarlarına vardula dediğimiz köseleyi yekpare olarak dikiliyor,o yekpare köseleyi sandalet haline getiriliyor.. Bodrum sıcak olduğu için, ayakların rahat edebileceği, terlemeyeceği şartları sağlayan bu ayakkabılar yut dışından bile talep görüyor.Ayak açısından çok sağlıklı olan bu ta

Torba Resort

Torba / Bodrum / Muğla
 

Anar Hotel

Torba / Bodrum / Muğla
Anar Hotel’in özenle hazırlanmış, şık ve modern odalarında kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz!

Torbahan Beach Resort

Torba / Bodrum / Muğla
989 Yılından bu güne Bölgenin ilk Butik oteli olma özelliği ile adından sıkça söz ettiren ve Bodrum mimarisi temel öğelerinin çağdaş yaklaşımını yansıtan otel Torbahan, iç ve dış mekanlar da sadelik ile zarafetin bütünleştiği gösterişten uzak, konforlu

Torba Suite Hotel

Torba / Bodrum / Muğla
Tesis de Açık Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Su Kaydırağı, Açık Restaurant, Kapalı Restaurant,Garden Bar, Cafe Bar, Oyun Salonu, Tv Salonu (Lcd TV), Market, Otopark, Çamaşırhane, Doktor bulunmaktadır.

Zeytinada Otel

Torba / Bodrum / Muğla
Tatiliniz için ayırdığınız en kıymetli zamanınızda, sevdiklerinizle birlikte, Otel Zeytinada' da ağırlamaktan zevk duyarız.Otel Zeytinada da odalar klasik Bodrum mimarisine sadık kalınarak, modern Türkiye'ye özgü inşa edilmiştir.

Villa Torba Bay

Torba / Bodrum / Muğla
Villa Torba Bay” birebir aynı şekilde tasarlanmış 2 adet taş villadan oluşmaktadır. Toplamda 12 yatak odası, 20 kişiye kadar olan konaklama kapasitesiyle ile kalabalık gruplar için ideal bir seçimdir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Bodrum Sandaleti Hakkında

Bodrum Sandaleti Otelleri Bodrum sandaletinin doğuşu ise 1966 yılına rastlıyor. ‘‘Ayakkabının kenarlarına vardula dediğimiz köseleyi yekpare olarak dikiliyor,o yekpare köseleyi sandalet haline getiriliyor.. Bodrum sıcak olduğu için, ayakların rahat edebileceği, terlemeyeceği şartları sağlayan bu ayakkabılar yut dışından bile talep görüyor.Ayak açısından çok sağlıklı olan bu tasarım,dana derisinden üretiliyor.Bodrum sandaletlerinin ünü çok kısa sürede duyulmuş. Birçok kişi sıraya girmiş. Aralarında Sezen Aksu, Harun Kolçak, Ayşegül Aldinç, Neco Akrep Nalan, Osman Sınav ve Ülkü Aker,Mick Jagger, Donna Karan, Betty Midler, Yunan Moda Tasarımcısı Lakis Gavalas, Sezen Aksu, ve Cem Boyner gibi isimler sadık müşteriler arasındadır.Bodrum da herkesin ayağında bu modayı görebilirisiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır