Yardım

Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Müzesi Otelleri

En uygun Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Müzesi otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Taksim The Marions Hotel

Müthiş
9.5
Beyoğlu, İstanbul
Taksim Meydanı'na 110 metre uzaklıktaki tesis, Atatürk Havaalanı'na 20 km uzaklıktadır.. The Marions Suite Hotel, hareketli İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanı'nın hemen yakınında konaklama birimleri sunmaktadır.
Müthiş
9.5

Besiktas Konuk Hotel

İyi
7.2
Beşiktaş, Istanbul
İstanbul şehrinde keyifli konaklamanız için Beşiktaş Konuk Hotel, iklim kontrolü, kahve makinesi, dolap ile donatılmış 7 oda sunar. Beşiktaş semtindeki Saray Koleksiyonları Müzesi'den 500 m.
İyi
7.2

Otel Vanilla inn

Normal
6.0
Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Müzesi, Beşiktaş, İstanbul
Tesisimiz siz değerli müşterilerimizin rahat ve huzurlu istirahati için bütün hususlara dikkat etmektedir. Malum salgın dolayısıyla hijyen hususlarına ve temizlik konularına da fazlaca dikkat etmektedir.
Normal
6.0

Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Müzesi

Beşiktaş Jimnastik Kulübü 1903`te "Osmanlı Beşiktaş Bereket Jimnastik Kulübü" adıyla kurulduğunda Osmanlı tahdında II. Abdülhamid oturuyordu. Çok sıkı bir yönetim sürdüren ve kurduğu müthiş istihbarat ağıyla herşeyden haberin olan padişahın BJK'nin kuluşuna olur vermesi ilginç bir durum. Çünkü 3 kişinin beraber herhangi bir şey yapmasına dahi izin verilmeyen bir dönemdi. 26 kişilik bir ekiple kurulan ''Türkiyenin ilk spor klubü''nün o günlerden bu günlere kadar kazandığı kupaları ve başarıları müzede görmek mümkün.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor