Başçiftlik Otelleri

Bu yerdeki 19 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Başçiftlik Otelleri

Genel Bilgi

Kuzeyinde Ordu iline bağlı Aybastı ilçesi, doğusunda Reşadiye ilçesi, güneyinde Niksar ilçesiyle çevrilmiştir. Başçiftlik, oldukça bereketli topraklara sahip olup hayvancılığa çok müsaittir. Başçiftlik’in doğası, yaylaları ile zenginleşmiştir. Düden Yaylası ve Başçiftlik Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen şenlikle tanınan Karaçam Yaylası, önemli

Familya Otel

Erbaa / Tokat /
Erbaa'nın en kaliteli ve hijyenik oteli Familya size evinizi aratmayacak şekilde tasarlandı. Otel bünyesinde ücretsiz özel otopark ve Wi-Fi mevcuttur. Günlük açık büfe kahvaltı servis edilmektedir.

Önder Otel

Erbaa / Tokat /
Tokat'ın sakin ilçesi Erbaa'da konumlanan Önder Otel, misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Rahat ulaşımı açısından hem iş hem de turistik seyahatlere hitap eden tesis, keyifli bir tatil yapmanızı sağlıyor.

Green Erek Otel

Erbaa / Tokat /
Günlük hayatın koşuşturmasından, hayat karmaşasından ve stresten uzak günlere artık gülümseyebilirsiniz. Çünkü yorgunluğunuzu atıp “yepyeni bir sizle” hayata kaldığınız yerden devam etmek için doğru kentte ve doğru oteldesiniz.

Dedeman Tokat

Merkez / Tokat /
Yüzyıllardır tüm medeniyetlerin göz bebeği olan Anadolu’nun beyaz zambaklar şehri Tokat’ta tarih ve doğayı iç içe görebilecek, eşsiz lezzetleri deneyimleyeceksiniz.

Khall Suite's

Merkez / Tokat /
Otelimizin etrafında pek çok restaurant, cafe ve eğlence mekanı bulunmaktadır. Otelimiz, Tokat ilinin en popüler ve hareketli yerindedir. Ulaşım imkanları son derece  kolaylıkla yapılabilir.

Atlas Otel Tokat

Merkez / Tokat /
Hotel tarih kokan şehrin tam merkezinde yer almaktadır ve dilediğiniz yerlere gitmek,gezmek,görmek için araca ihtiyaç duymayacağınız bir konumdadır. Otelin 89 konuk odası bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Başçiftlik Hakkında

Kuzeyinde Ordu iline bağlı Aybastı ilçesi, doğusunda Reşadiye ilçesi, güneyinde Niksar ilçesiyle çevrilmiştir. Başçiftlik, oldukça bereketli topraklara sahip olup hayvancılığa çok müsaittir. Başçiftlik’in doğası, yaylaları ile zenginleşmiştir. Düden Yaylası ve Başçiftlik Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen şenlikle tanınan Karaçam Yaylası, önemli mesire yerlerindendir. Başçiftlik’in batısındaki Büyük Çal Tepesi, kuzeyindeki Çartıl, Sivrilce, güneyindeki karaçam ormanlarının bulunduğu yüksek tepeler ve doğusundaki düzlük alanlar, doğa yürüyüşleri için özellikle ilkbaharda eşsiz bir güzellik sunar.

Başçiftlik Hakkında Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır