Başçiftlik Otelleri

En uygun Başçiftlik otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Başçiftlik Otelleri

Genel Bilgi

Kuzeyinde Ordu iline bağlı Aybastı ilçesi, doğusunda Reşadiye ilçesi, güneyinde Niksar ilçesiyle çevrilmiştir. Başçiftlik, oldukça bereketli topraklara sahip olup hayvancılığa çok müsaittir. Başçiftlik’in doğası, yaylaları ile zenginleşmiştir. Düden Yaylası ve Başçiftlik Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen şenlikle tanınan Karaçam Yaylası, önemli

Almus Şehri Sefa

Almus / Tokat
Almus Şehr-i Sefa Tatil Köyü'nde bungalovlarda konaklamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Familya Otel

Erbaa / Tokat
Erbaa'nın en kaliteli ve hijyenik oteli Familya size evinizi aratmayacak şekilde tasarlandı. Otel bünyesinde ücretsiz özel otopark ve Wi-Fi mevcuttur. Günlük açık büfe kahvaltı servis edilmektedir.

Önder Otel

Erbaa / Tokat
Tokat'ın sakin ilçesi Erbaa'da konumlanan Önder Otel, misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Rahat ulaşımı açısından hem iş hem de turistik seyahatlere hitap eden tesis, keyifli bir tatil yapmanızı sağlıyor.

Green Erek Otel

Erbaa / Tokat
Günlük hayatın koşuşturmasından, hayat karmaşasından ve stresten uzak günlere artık gülümseyebilirsiniz. Çünkü yorgunluğunuzu atıp “yepyeni bir sizle” hayata kaldığınız yerden devam etmek için doğru kentte ve doğru oteldesiniz.

Dedeman Tokat

Merkez / Tokat
Yüzyıllardır tüm medeniyetlerin göz bebeği olan Anadolu’nun beyaz zambaklar şehri Tokat’ta tarih ve doğayı iç içe görebilecek, eşsiz lezzetleri deneyimleyeceksiniz.

Khall Suite's

Merkez / Tokat
Otelimizin etrafında pek çok restaurant, cafe ve eğlence mekanı bulunmaktadır. Otelimiz, Tokat ilinin en popüler ve hareketli yerindedir. Ulaşım imkanları son derece  kolaylıkla yapılabilir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Başçiftlik Hakkında

Başçiftlik Otelleri Kuzeyinde Ordu iline bağlı Aybastı ilçesi, doğusunda Reşadiye ilçesi, güneyinde Niksar ilçesiyle çevrilmiştir. Başçiftlik, oldukça bereketli topraklara sahip olup hayvancılığa çok müsaittir. Başçiftlik’in doğası, yaylaları ile zenginleşmiştir. Düden Yaylası ve Başçiftlik Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen şenlikle tanınan Karaçam Yaylası, önemli mesire yerlerindendir. Başçiftlik’in batısındaki Büyük Çal Tepesi, kuzeyindeki Çartıl, Sivrilce, güneyindeki karaçam ormanlarının bulunduğu yüksek tepeler ve doğusundaki düzlük alanlar, doğa yürüyüşleri için özellikle ilkbaharda eşsiz bir güzellik sunar.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır