Okurcalar Otelleri

En uygun Okurcalar otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Okurcalar Otelleri

Genel Bilgi

Ferahi Evler Butik Hotel

Okurcalar / Ayvalik / Balikesir
Ayvalık mimari özellikleri göz önüne alınarak eski ve yeni mimari öğelerin birbiriyle uyumu içerisinde inşa edilmiş sahilde yer alan eşsiz deniz manzarası bulunan tesiste huzurlu ve muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz.

Zeytin Pansiyon

Ayvalik / Balikesir
Covid_19 salgın kapsamı altında otelimizde tüm virüs, bakteri ve patojenlere karşı profesyonel firmalar tarafından dezenfektan uygulaması yapılmıştır. Tesisimizde giriş dahil olmak üzere her katta dezenfektan bulunmaktadır.

Ayvalık Konak 58

Ayvalik / Balikesir
Otelimiz, Rum Evi'nden dönüştürülmüş bir yapıdır. 8 odadan oluşmakta olup, banyo ve tuvalet odaların içinde bulunmaktadır. Odalarda Wi-Fi, Led Tv, klima, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Saatli Konak

Ayvalik Merkez / Ayvalik / Balikesir
110 yıllık tarihi taş bir yapıda sizleri karsılamaktayız. Orijinal yapıtına birebir restorasyonu ile size keyifli, otantik ve huzur dolu bir tatil yaşatabilme arzusu ile değerli misafirlerimizi ağırlamaktayız.

Ayfada Cafe & Pansiyon

Merkez / Ayvalik / Balikesir
Ayvalık şehir merkezinde bulunan Ayfada Pansiyon, Agai Ianni Kilisesi rahibinin önceden yaşamış olduğu eski, taştan yapılma bir evde yer almaktadır. Tesiste ücretsiz Wi-Fi erişimli klimalı odalar sunulmaktadır. Denizden sadece 150 metre uzaklıktadır.

Tarihi Gülsün Hanım Konağı

Merkez / Ayvalik / Balikesir
Tarihi Gülsün Hanım Konağı aslen tarihi Rum evi olup 1847 tarihinde inşa edilmiştir ve 2010 yılında yeniden restore edilerek butik otel konseptine dönüştürülmüştür. 2014 yılından beri Tarihi Rum konağımızda müşterilerimizi misafir etmekteyiz .

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır