Atatürk Parkı Otelleri

En uygun Atatürk Parkı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Atatürk Parkı Otelleri

Genel Bilgi

Arsan Otel

Merkez / Kahramanmaraş
Otelde bovling veya oyun odasında bilardo oynabilirsiniz. Ayrıca otel bünyesindeki saunada rahatlayabilirsiniz. Tesiste ayrıca bir sinema salonunun yanı sıra Türk hamamı, spa havuzu ve fitness salonu içeren bir spa tesisi hizmet vermektedir.

Kentpark Premium Hotel

Merkez / Kahramanmaraş
Kahramanmaraş şehir merkezinde yer alan Kentpark Premıum Hotel, konumu ve sunduğu olanaklarla hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için konforlu bir alternatif oluşturuyor.

Kentpark Exclusıve Hotel

Merkez / Kahramanmaraş
Kentpark Exclusıve Hotel olarak toplam 18 adet standart odamızla hizmet vermekteyiz.

Clarion Hotel Kahramanmaraş

Merkez / Kahramanmaraş
Clarion Hotel Kahramanmaraş, konumu ve sunduğu olanaklarla hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için konforlu bir alternatif oluşturuyor.

Hotel La Ville

Merkez / Kahramanmaraş
Kahramanmaraş merkezde bulunan tesisimiz 24 saat açık resepsiyonu ile sizin konforunuz için döşenmiş odaları her zaman hizmetinizdeyiz.Tesiste ücretsiz internet ve otopark mevcuttur.

Otel Germanicia

Merkez / Kahramanmaraş
Otel Germanicia, üç yıldızlı bir tesis olmakla birlikte 7 süit, 1 engelli odası olarak düzenlenmiş toplam 63 oda ve 126 yatak kapasitesine sahiptir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Atatürk Parkı Hakkında

Atatürk Parkı Otelleri Şehrin güneyinde, Adana yolu üzerinde bulunan 140.000 m²’lik bir alanı kaplayan Atatürk Parkı’nda giriş kısmı başta olmak üzere, içerisinde; lokanta, kafetarya, yürüyüş yolları, cami, büyük havuz, akvaryum, oturma ve çocuk oyun gurupları gibi birçok üniteler yeniden yapılarak çok nefis bir görünüme kavuşturulmuştur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır