Aras Şelalesi Otelleri

Aras Şelalesi otelleri, en uygun Aras Şelalesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Aras Şelalesi Otelleri

Monte Baia Uludağ

Uludağ / Bursa
Bir dağ otelinin sıcak ortamını şehir oteli lüksü ve konforuyla bir arada, kaliteyi kusursuz bir biçimde sunmayı ilke edinmiş, misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla Hotel Monte Baia da tatil keyfiniz dorukta… Uludağ 2. gelişim bölgesinde 1.

Bof Hotel Uludağ Ski & Convention Resort

Uludağ İkinci Bölge / Uludag / Bursa
Otelimiz modern kış konsepti ile dizayn edilmiş olup, 153 standart oda,10 Family Suite, 3 Junior suit, 1 Engelli odası ve 1 Başkanlık suiti olmak üzere toplamda 168 oda olarak tasarlanmıştır.

Çobankaya Orman Köşkleri

Uludağ İkinci Bölge / Uludag / Bursa
Uludağ Oteller Bölgesi’ne 700 m. uzaklıktaki Çobankaya mevkiinde çam ormanının içerisinde yer alan 21 adet lüks dağ evï Karinna Hotel’in üstün hizmet anlayışıyla işletiliyor.

Kaya Uludağ

Uludağ İkinci Bölge / Uludag / Bursa
Kaya Uludağ Otel kusursuz bir hizmet ve konuklarını rahat ettirecek tüm imkanları sunuyor. Konuklar her odada ücretsiz Wi-Fi, günlük oda hizmeti, faks makinesi, fotokopi makinesi, 24 saat ön büro gibi olanakların tadını çıkarabilirler.

Karinna Hotel Convention Center & Spa

Uludağ İkinci Bölge / Uludag / Bursa
Karinna kayak okulunda özel kayak ve snowboard pistlerinin yani sira kar motosikletleri vardir. Otelin terasinda kayak sonrasi partileri ve barbeküler düzenlenmektedir.

Uludağ Büyük Otel

Uludağ / Bursa
nlü kayak beldesi Uludağ'da bulunan Büyük Otel Uludağ, kayak olanakları sağlamaktadır 4 mevsim alkolsüz bir aile oteli olarak yapılanan otelde hem ailenin her bireyi ayrı ayrı düşünülmüş hem de ailenin birlikte zaman geçirme gereksinimi için alanlar ol

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Aras Şelalesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Aras Şelalesi Hakkında

Aras Şelalesi Otelleri Aras Deresi ve Aras Şelalesi Uludağ´ın kar sularını taşıyan ve tam kayalıkların içinden 15 metre yükseklikten düşer.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır