Antioda Protestan Kilisesi Otelleri

Antioda Protestan Kilisesi otelleri, en uygun Antioda Protestan Kilisesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Antioda Protestan Kilisesi Otelleri

Genel Bilgi

Kayıtlı hiçbir protestan olmamasına rağmen Güney Kore’den gelen Protestanların maddi kaynak ayırmasıyla açılan kilise Hatay valiliğine yaklaşık 50 mt mesafede bulunan eski bir Antakya evinin restore edilmesiyle kiliseye dönüştürülmüştür.Taş bina olan kilise Fransızlar döneminde elçilik ve Fransız Bankası olarak kullanılmıştır. 2000 yılında Güney Kore

Fi Hostel

Merkez / Antakya / Hatay
Tescilli bir marka olan Fi Hostel, Antakya'nin ilk ve tek hostelidir. Antakya merkezde tarihi bir konagin 2016'da restore edilmesiyle faaliyetlerimize basladik.

Waxwing Hotel

Merkez / Antakya / Hatay
Otelimiz 8 bin yillik geçmise sahip, 13 medeniyete ev sahipligi yapmis Antakya’mizin kalbinin attigi Saray Caddesi’nde yer almaktadir.

Antik Beyazıt Hotel

Kişlasaray / Antakya / Hatay
1903 yılında Konak olarak inşa edilen bina, bugün iç ve dış mimarisinin özellikleri korunarak otele çevrilmiştir. 25 oda kapasitesi ile hizmet veren otelimiz misafirlerine en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemiştir.

The Shahut Hotel

Antakya / Hatay
esisimiz, 1900’lü yıllarda yapılan 3 adet tarihi konağın aslına uygun olarak restore edilmesiyle 24 oda, 15 araçlık kapalı araç park yeri, 300 kişilik çok amaçlı salon, 400 m2'lik 2 adet herbiri 120 kişilik toplantı salonu, 100 kişilik avlu ve 50 kişil

Çiçekli Konak Butik Otel

Merkez / Antakya / Hatay
Gazipaşa Caddesi ile Güllü Sokağın kesiştiği yerde bir köşe yapısı olan bu ev, avluyu kuzey ve batı yönlerden çevrelemektedir.

Yeşil Ev Cafe & Boutique Hotel

Merkez / Antakya / Hatay
Yeşil Ev Cafe & Boutique Hotel, beş odası ile misafirlerini ağırlıyor. Tarihin doğal güzelliğini ve huzurlu atmosferini doyasıya yaşama imkanı sunan tesis, her biri farklı yöresel ürün ismi verilmiş odaları ile hizmet veriyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Antioda Protestan Kilisesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Antioda Protestan Kilisesi Hakkında

Antioda Protestan Kilisesi Otelleri Kayıtlı hiçbir protestan olmamasına rağmen Güney Kore’den gelen Protestanların maddi kaynak ayırmasıyla açılan kilise Hatay valiliğine yaklaşık 50 mt mesafede bulunan eski bir Antakya evinin restore edilmesiyle kiliseye dönüştürülmüştür.Taş bina olan kilise Fransızlar döneminde elçilik ve Fransız Bankası olarak kullanılmıştır. 2000 yılında Güney Kore Kwong Lim Metodist Kilisesi tarafından Protestan Kilisesi olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır