Alucra Otelleri

Alucra otelleri, en uygun Alucra otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Alucra Otelleri

Genel Bilgi

Alucra, Giresun ilinin bir ilçesidir. Giresun iline 150 km'dir.Alucra'nın yerleşim tarihi Hitit lere kadar uzanmaktadır.Turistik yerler:Sarı Dede Türbesi,Mayıs Deresi (Hayran Kaplıcaları): Aktepe köyü belençayır mahallesinde bulunmaktadır,Arda Boğazı: Arda köyü dönemecindedir,Kamışlı Gözesi: Kamışlı mahallesindedir,Çayır Göze: Karaağaç mahallesindedir

Oktay’s Tiny House

Şebinkarahisar / Giresun
Duo Head Hill Home, her yaşta insanın doğa içinde, gerçek anlamda huzuru ve mutluluğu bulabileceği bir ortam sunuyor.

Karşı Bahçe

Şebinkarahisar / Giresun
Vizyonumuzu oluşturan en temel yapıtaşı, kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir.

Hancılar Otel

Şebinkarahisar / Giresun
Tümü manzaralı geniş odalarda düz ekran TV bulunmaktadır. Bazı odalarda yoğun bir günün ardından dinlenebileceğiniz oturma alanına vardır. Bazı konaklama birimleri dağ ya da şehir manzaralıdır. Özel banyoda 7/24 sıcak su vardır.

Colonia Park Otel

Şebinkarahisar / Giresun
Şebinkarahisar'da yer alan Colonia Park Otel genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Konuklar tesis bünyesindeki restoranda yemek yiyebilirler. Tüm odalarda düz ekran TV, ayrıca bazılarında rahatlığınız için oturma alanı vardır.

Birun Kümbet Dag Evi

Dereli / Giresun
Tesiste kapali havuz, sauna, Türk hamami ve müstakil konaklama birimleri mevcuttur. Tesis genelinde WiFi erisimi ücretsizdir.

Süllü Dag Evi

Dereli / Giresun
Doğa ile içiçe tatil olanağı sunan tesis, aile ortamına müsait, yöresel tatları ve kültürü bünyesinde barındırmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Alucra Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Alucra Hakkında

Alucra Otelleri Alucra, Giresun ilinin bir ilçesidir. Giresun iline 150 km'dir.Alucra'nın yerleşim tarihi Hitit lere kadar uzanmaktadır.Turistik yerler:Sarı Dede Türbesi,Mayıs Deresi (Hayran Kaplıcaları): Aktepe köyü belençayır mahallesinde bulunmaktadır,Arda Boğazı: Arda köyü dönemecindedir,Kamışlı Gözesi: Kamışlı mahallesindedir,Çayır Göze: Karaağaç mahallesindedir,Seyyid Mahmud Çağırgan Veli Türbesi: Boyluca köyü içinde yer almaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır