Altınkemer Halk Plajı Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Altınkemer Halk Plajı Otelleri

Genel Bilgi

İzmit körfezinin güney kıyısında yer alan Karamürsel İlçesinde bulunmaktadır.aramürsel İlçe merkezine 1 km mesafede bulunan plaj, sanayi tesislerinin ilçede yer almaması ve evsel arıtmaların % 100 oranında arıtılmasının sağlanması sebebi ile evsel ve endüstriyel kirlilikten etkilenmemektedir. Kocaeli il merkezi ile Karamürsel arasında deniz ve kara ul

Yalı Konak Butik Otel

Gölcük / Kocaeli
Yalı Konak Butik Otel tek kişilik, çift kişilik ve üç kişilik odaları ile hizmet vermektedir. Otelimiz 19 Oda ve 40 yatak kapasitesi ile sizlerin hizmetindedir.

Martı Otel

Gölcük / Kocaeli
Martı Otel, Değirmendere'de konaklama olanağı sunan bir oteldir. Bu otel, ücretsiz WiFi sunmaktadır. Konaklama biriminde 24 saat açık resepsiyon bulunmaktadır. Oteldeki tüm odalarda gardırop ve düz ekran TV bulunmaktadır.

Saral Otel

Gölcük / Kocaeli
Gölcük merkezde bulunan otelimiz, sahile sadece 800 metre mesafededir. Tesisimizde ücretsiz olarak Wi-Fi erişimi, günün 24 saati açık resepsiyon ve klimalı odalar mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Altınkemer Halk Plajı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Altınkemer Halk Plajı Hakkında

Altınkemer Halk Plajı Otelleri İzmit körfezinin güney kıyısında yer alan Karamürsel İlçesinde bulunmaktadır.aramürsel İlçe merkezine 1 km mesafede bulunan plaj, sanayi tesislerinin ilçede yer almaması ve evsel arıtmaların % 100 oranında arıtılmasının sağlanması sebebi ile evsel ve endüstriyel kirlilikten etkilenmemektedir. Kocaeli il merkezi ile Karamürsel arasında deniz ve kara ulaşımı mevcuttur. İlçeye toplu taşıma araçlarıyla ve Deniz Otobüsü ile ulaşım sağlanabilmektedir. Karamürsel Altınkemer Halk Plajının muhteviyatı kum olup 190 metre uzunluğunda ve 18 metre genişliğindedir. Plajda engelli vatandaşlar için her türlü olanaklar mevcuttur. Ayrıca cankurtarma ve ilkyardım olanakları mevcut olup plajda 1 adet anfi tiyatro da bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır