Akliman Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Akliman Otelleri

Genel Bilgi

Millî Parklar Başmühendisliğince düzenlenen Akliman Piknik alanı, her türlü ihtiyaca cevap verecek niteliktedir. Piknik alanında ormanla deniz içiçedir. Akliman, Sinop il sınırları içinde, il merkezine 9 km uzaklıkta bulunan, İnceburun üzerinde, Başkaya Burnu yakınlarındaki Akliman Koyu' nun güney kıyısındaki küçük bir köydür. Koy sayesinde plajlarıyl

Akliman Apart Pansiyon

Merkez / Sinop /
Tesisimiz aile pansiyonudur. Şehrin gürültüsünden uzak doğayla iç içe bir tatil planlayanlar için harika bir lokasyonda bulunmaktadır.

Hamsilos Tatil Köyü

Merkez / Sinop /
Hamsilos Apart Otel 10.000m2'lik alan içerisinde insa edilmis olup, Karadenizin mavisi ve doğanın güzelliği ile sizleri kucaklayan, her detayıyla sizleri günümüzün stres yüklü atmosferinden çekip alarak rahatlatmak için tasarlanmış bir ortama sahiptir.

No57 Suites

Merkez / Sinop /
No57 Suites Karadeniz in incisi Sinop sehrinde dogal güzelliklerini bünyesinde barindiran essiz panaromik deniz manzarasi ve konumu ile mobil plajina 200 mt , Sinop sehir merkezine 2 km , Sinop hava limanina ve otogara 5 km uzakliktadir .

Otel Güleryüzler

Merkez / Sinop /
Konuklarını Sinop merkezde ağırlayan ve bünyesinde özel otopark alanı bulunan Güleryüzler Otel, Sinop Havalimanı'na yalnızca 1.5 km uzaklıkta yer almaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Akliman Hakkında

Millî Parklar Başmühendisliğince düzenlenen Akliman Piknik alanı, her türlü ihtiyaca cevap verecek niteliktedir. Piknik alanında ormanla deniz içiçedir. Akliman, Sinop il sınırları içinde, il merkezine 9 km uzaklıkta bulunan, İnceburun üzerinde, Başkaya Burnu yakınlarındaki Akliman Koyu' nun güney kıyısındaki küçük bir köydür. Koy sayesinde plajlarıyla turistlerin ilgisini çekmiştir. Türkiye’nin en kuzey noktası olan İnceburun' dan yaklaşık 9 km uzaklıktadır ve Sinop' tan İnceburun' a en kısa buradan gidilir. Sinop- Akliman- Hamsilos yolunun da üstündedir. Koyun hemen açığında iki ada bulunmaktadır. Bu adalar koyun güney ve kuzey kısımları ile birleşmiş gibidir. Koyun kuzey yakasındaki adayı kıyıyla birleştiren bir köprü vardır. Bu köprü açık denizden gelen dalgaları da engeller. Ayrıca bu adada Akliman feneri bulunmaktadır. Koyun güneybatı ucunda bir küçük koy daha vardır. Ayrıca ana koyun hemen güney kıyılarında iki küçük girinti daha vardır. Köyde yerleşmeler köyü ikiye ayırmıştır. Köyün güney kısmından Tatlıca takım şelaleleri' ni de bulunduran Karasu deresi dökülür. İnceburun yolu da buradan geçer.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır