Agios Yannis Kilisesi Otelleri

Agios Yannis Kilisesi otelleri, en uygun Agios Yannis Kilisesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Agios Yannis Kilisesi Otelleri

Genel Bilgi

Cunda Adası girişinde, sol tarafta, Aşıklar Tepesi üzerinde bulunan kilisenin yakın tarihlere kadar yalnızca dört duvarı günümüze gelebilmişti. Bulunduğu yerden adayı üç taraftan kuşatan denizi görecek konumda yapılandırılmıştır. Agios Yannis Kilisesi kesme taş ve tuğladan yapılmış, dikdörtgen planlı, üzeri tonoz örtülü küçük bir yapıdır. Apsis kimsi

Alya Hotel Cunda

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Ailenizle ve dostlarınızla sakin, huzurlu ve temiz bir ortamda tatil yapmak istiyorsanız otelimiz sizlere en iyi hizmeti sunacaktır.

Cundahan Otel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Serinlemek için otel havuzumuz da veya yine yürüme mesafesin de deniz ve plaja yakın olan şirin otelimiz de oda kahvaltı konseptin de zengin çeşidimizle sizlere hizmet vermekteyiz.Çıkın çıkın gelin.

Cunda House Küçük Otel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Kaz Dağları'nın serin esintisi ve meşhur Cunda Sokakları'nın kendine has mimarisi eşliğinde 500 metrelik(tahmini 10 dk.)kısa bir yürüyüşle Cunda'nın kalbine ulaşabilirsiniz.

Cunda Labris Hotel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
unda otelleri arasında iki farklı binadan oluşan konseptiyle öne çıkan otelin ilk binasında odalar ve suitler ikinci binasında ise resepsiyon, lobi, enfes manzaralı, çepeçevre balkonlu ve şömineli salon, kapalı yüzme havuzu, buhar odası ve sauna yer al

Cunda Sakin Hotel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Cunda sakinleri sabahları kumru sesleriyle uyanır, uzun ve güzel kahvaltılar yapar, denizden sonra serin taş evlerinde kitap okur, hamakta sallanır, tatlı bir uykuya çekilir.

Cunda Zehra Teyzenin Evi - Tarihi Konak

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Tarihi Taksiyarhis Kilisesi'nin bahçesinde yer alan restore edilmiş bu otelde oturma alanlı yeşil bir bahçe bulunmaktadır. Otelin tüm alanlarında geleneksel bir dekorasyon hakimdir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Agios Yannis Kilisesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Agios Yannis Kilisesi Hakkında

Agios Yannis Kilisesi Otelleri Cunda Adası girişinde, sol tarafta, Aşıklar Tepesi üzerinde bulunan kilisenin yakın tarihlere kadar yalnızca dört duvarı günümüze gelebilmişti. Bulunduğu yerden adayı üç taraftan kuşatan denizi görecek konumda yapılandırılmıştır. Agios Yannis Kilisesi kesme taş ve tuğladan yapılmış, dikdörtgen planlı, üzeri tonoz örtülü küçük bir yapıdır. Apsis kimsi dışarıya çıkıntılı olup üzeri de tonoz örtülüdür. İç mekanda orijinal eserlerinden pek al kalıntı günümüze gelebilmiştir. Günümüzde ziyarete açık olan Necdet Kent Kütüphanesinde daha çok eski Büyükelçi’nin eserleri ile Ayvalık’ı içeren eserler ve , kilise eşyaları, ikonalar sergilenmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır