Adana Yeşiloba Hipodromu Otelleri

Adana Yeşiloba Hipodromu otelleri, en uygun Adana Yeşiloba Hipodromu otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Adana Yeşiloba Hipodromu Otelleri

Genel Bilgi

Mersin şehirlerarası yolu üzerinde şehir merkezine 12km uzaklıkta 666 dönümlük alan üzerine ve yeşiloba mevkiinde kurulmuştur.1800 m boyunda 25 m genişliğinde bir kum pist mevcut olup 1996 yılında tamamlanan 1600 m uzunluğundaki çim pisti 1998 ilkbaharında koşulara açılmıştır. Bunun dışında 2000 yılı sonbahar yarışlarında hizmete sokulan 15 m geniş

Adana Plaza Hotel

Seyhan / Adana
Akdeniz bölgesinin incisi olan Adana ilinin merkezinde yer alan Adana Plaza Otel şehir merkeziyle bütünleşmiş, bölgesinin en seçkin ve yeni otelleri arasındadır.

Evim Otel

Merkez / Seyhan / Adana
Evim Butik Otel‘in konukları ister iş, isterse tatil amacıyla konakladıkları otelimizde evdeki kadar rahat olmanın keyfini çıkartacak.

Adana Yükselhan Hotel

Seyhan / Adana
Sehrin hareketli bir bölgesinde yer alan Yükselhan Hotel çok sayida müze, spor salonu, stadyum, alisveris merkezi ve sanat galerisine elverisli mesafede bir konuma sahiptir. Tesis genelinde Wi-Fi erisimi ücretsizdir.

Akkoç Butik Hotel

Merkez / Seyhan / Adana
Akkoç Boutique Hotel'in odaları nötr tonlarda dekore edilmiş olup yüksek kaliteli ortopedik yataklar içermektedir. Tümü klimalı olan odalarda uydu kanallı düz ekran LCD TV ve modern banyo bulunmaktadır.

Golden Deluxe Hotel

Merkez / Seyhan / Adana
Atatürk Parkı’na ve Seyhan Nehri’ne kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan otelimiz, ihtiyaçlarınıza uygun ve modern bir şekilde dizayn edilmiştir.

İbba Apart Hotel

Merkez / Seyhan / Adana
Tüm yolların kesişme noktasında bulunan otelimizde, butik otel sıcaklığında keyifli vakitler geçirebilir ve günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Adana Yeşiloba Hipodromu Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Adana Yeşiloba Hipodromu Hakkında

Adana Yeşiloba Hipodromu Otelleri Mersin şehirlerarası yolu üzerinde şehir merkezine 12km uzaklıkta 666 dönümlük alan üzerine ve yeşiloba mevkiinde kurulmuştur.1800 m boyunda 25 m genişliğinde bir kum pist mevcut olup 1996 yılında tamamlanan 1600 m uzunluğundaki çim pisti 1998 ilkbaharında koşulara açılmıştır. Bunun dışında 2000 yılı sonbahar yarışlarında hizmete sokulan 15 m genişliğinde 1400 m uzunluğunda antreman pisti yapımış pist sayısı 3'e yükselmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır