Adana Yeşiloba Hipodromu Otelleri

Bu yerdeki 11 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Adana Yeşiloba Hipodromu Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Mersin şehirlerarası yolu üzerinde şehir merkezine 12km uzaklıkta 666 dönümlük alan üzerine ve yeşiloba mevkiinde kurulmuştur.1800 m boyunda 25 m genişliğinde bir kum pist mevcut olup 1996 yılında tamamlanan 1600 m uzunluğundaki çim pisti 1998 ilkbaharında koşulara açılmıştır. Bunun dışında 2000 yılı sonbahar yarışlarında hizmete sokulan 15 m geniş

Adana Plaza Hotel

Seyhan / Adana /
Akdeniz bölgesinin incisi olan Adana ilinin merkezinde yer alan Adana Plaza Otel şehir merkeziyle bütünleşmiş, bölgesinin en seçkin ve yeni otelleri arasındadır.

Evim Otel

Merkez / Seyhan / Adana /
Evim Butik Otel‘in konukları ister iş, isterse tatil amacıyla konakladıkları otelimizde evdeki kadar rahat olmanın keyfini çıkartacak.

Adana Yükselhan Hotel

Seyhan / Adana /
Sehrin hareketli bir bölgesinde yer alan Yükselhan Hotel çok sayida müze, spor salonu, stadyum, alisveris merkezi ve sanat galerisine elverisli mesafede bir konuma sahiptir. Tesis genelinde Wi-Fi erisimi ücretsizdir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Adana Yeşiloba Hipodromu Hakkında

Mersin şehirlerarası yolu üzerinde şehir merkezine 12km uzaklıkta 666 dönümlük alan üzerine ve yeşiloba mevkiinde kurulmuştur.1800 m boyunda 25 m genişliğinde bir kum pist mevcut olup 1996 yılında tamamlanan 1600 m uzunluğundaki çim pisti 1998 ilkbaharında koşulara açılmıştır. Bunun dışında 2000 yılı sonbahar yarışlarında hizmete sokulan 15 m genişliğinde 1400 m uzunluğunda antreman pisti yapımış pist sayısı 3'e yükselmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır