Acıbadem Bakırköy Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 38 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Acıbadem Bakırköy Hastanesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Tıbbi Birimler Cinsel Fonksiyon Bozuklukları Cinsel Fonksiyon Bozuklukları Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri Ağız ve Diş Sağlığı Anestezi Beslenme ve Diyet Cinsel Fonksiyon Bozuklukları Çocuk Cerrahisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dermatoloji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Genel Cerrahi Göğüs Cerrahisi Göğüs Hasta

Grand Montino

Bakirköy / Istanbul /
Tesisimiz, bu yil itibariyle faliyete geçmistir. 21 odadan olusmaktadir. Odalarda Wi-Fi, led tv, klima, kettle,çay kahve servisi,mini bar,direk telefon, 24 saat sicak su, buklet malzemeleri,saç kurutma makinasi bulunmaktadir.

Nisans Hotel

Bakirköy / İstanbul /
Nisans Hotel’de konaklayacağınız süre boyunca kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz. Sizlere daima en kaliteli konaklama hizmetini uygun fiyatlarla sunmaya devam edeceğiz. Nisans Hotel’de kahvaltınızı ister lobi’de ister odanız da yapın.

Random Suit

Ataköy / Bakirköy / Istanbul /
Bakirköy Meydani yaninda Random Suit Otel, 5 yildizli konfor ve imkanlar sunmaktadir. Tesis bünyesindeki özel otoparkimiz ücretsizdir. Otelimizdeki tüm konuk odalari uydu TV ve minibar ile donatilmistir.

Concept Suit Premium

Bakirköy / İstanbul /
Vip Suite odalarımız oldukça geniş bir alana sahiptir.

Zeugma Suit

Bakirköy / Istanbul /
Bakirköy'ün merkezinde huzurun adresi Zeugma Suit Otel, sizi evinizde hissettirecek rahatlikta ve yüksek kalitede dekore edildi. Zeugma suit lüks oteliniz 2019 yilinda yenilenmistir.

Des Suites

Bakirköy / İstanbul /
Bakırköy Meydanın en işlek caddesinde olan Ebuzziya caddesinde yer almaktadır. Otelimiz butik bir otel olup konaklayan misafirlerimize samimi ve sıcak ev ortamı sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Seyahat Noktaları

Acıbadem Bakırköy Hastanesi Hakkında

Tıbbi Birimler Cinsel Fonksiyon Bozuklukları Cinsel Fonksiyon Bozuklukları Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri Ağız ve Diş Sağlığı Anestezi Beslenme ve Diyet Cinsel Fonksiyon Bozuklukları Çocuk Cerrahisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dermatoloji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Genel Cerrahi Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Kadın Hastalıkları ve Doğum Kalp ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Nöroloji Nöroşirurji Nükleer Tıp Ortopedi ve Travmatoloji Patoloji Plastik, Estetik ve Rekonstruktif Cerrahi Psikiyatri Psikoloji Radyoloji Robotik Cerrahi Merkezi Spor Hekimliği Üroloji Yoğun Bakımlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır