Zafer Müzesi Otelleri

Zafer Müzesi otelleri, en uygun Zafer Müzesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Zafer Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Müze binası, 1913-1914 yıllarında Belediye Binası olarak kullanılmak üzere yaptırılmıştır.1935 yılında yeni belediye binası yapılınca boşaltılarak kiraya verilen bina, sırasıyla Doğumevi, PTT Başmüdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından kullanılmış; 1985 yılında Başkomutan Tarihi Milli Park Müdürlüğü’ne Zafer Müzesi yapılmak üzere devredilmiştir. Müz

İkbal Thermal Hotel & SPA Afyon

Merkez / Afyon
İkbal Thermal Hotel & Spa termal, kültür, iş ve alışveriş seyahatlerinizi rahat, huzur ve konfor ile buluştururken, diğer taraftan da sizi Türkiye Cumhuriyetinin temellerinin atıldığı Afyon’a gezintiye davet ediyor.

Grand Arı Hotel

Merkez / Afyon
Ulaşım ve güvenlik açısından elverişli konumuyla misafirlerine avantaj sağlayan Grand Arı Otel, Afyon Kalesi'ne yalnızca 1 km mesafede konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

Lifestyle Hotel

Merkez / Afyon
As Hotel Afyon, Afyonkarahisar'da bulunmaktadır. 2009 yalında faaliyete başlamış olan otel, merkezi bir konuma sahiptir. As Hotel Afyon 5 katlıdır.

MCG Çakmak Marble Hotel

Merkez / Afyon
Kalite ve güler yüzün buluştuğu MCG Çakmak Marble Hotel, sizleri konfor ve huzur ortamında ağırlamak için yüksek standartlarda hizmetlerini sunmaktadır.

Oruçoğlu Oreko Ekspress Otel

Merkez / Afyon
Ülkemizin önemli markalarından "Oruçoğlu", 1970 yılında başlayan şirketleşme süreci, imalattan, hayvancılığa, lojistikten tarıma, üretimden turizm sektörüne kadar pek çok alanda faaliyet göstermektedir.

Basak Otel

Merkez / Afyon
Basak Otel, 1967 tarihinden itibaren hizmet vermektedir. Tesisimiz, 27 odalı 45 yataklı olup en iyi şekilde misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Zafer Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Zafer Müzesi Hakkında

Zafer Müzesi Otelleri Müze binası, 1913-1914 yıllarında Belediye Binası olarak kullanılmak üzere yaptırılmıştır.1935 yılında yeni belediye binası yapılınca boşaltılarak kiraya verilen bina, sırasıyla Doğumevi, PTT Başmüdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından kullanılmış; 1985 yılında Başkomutan Tarihi Milli Park Müdürlüğü’ne Zafer Müzesi yapılmak üzere devredilmiştir. Müze’de Kurtuluş Savaşı ile ilgili bilgiler, fotoğraflar, topoğrafik harita, pano, belge ile silahlar, savunma telleri, konserve kutuları gibi savaşta kullanılan malzemeler ile Zafer Anıtı’nın açılılışı için özel olarak yaptırılmış gümüş makas, olmak üzere 213 adet eser Atatürk, İsmet İnönü, Mustafa Fevzi Çakmak, Tevfik Bıyıkoğlu ve diğer komutanların anılarına kaldıkları odalar da yeniden düzenlenerek 1995 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır