Yıldız Şehir Müzesi Otelleri

En uygun Yıldız Şehir Müzesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yıldız Şehir Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Cheya Besiktas Hotel & Suites

Yıldız / Beşiktaş / İstanbul
En şık semtlerinden birinde İstanbul'un merkezinde bulunan Cheya Nişantaşı sadece birkaç adım uzaklıkta şirin kafeleri, antikacı, sanat galerileri ve şık butikler değil. Buradan, Museum.

Adora Kiz Ögrenci Yurdu

Beşiktaş / Istanbul
Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu, Mlli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Atatürk İlke ve İnkılapları'ndan hiçbir zaman ödün vermeden, güler yüzlü ve konaklama hizmeti tecrübeli yönetim kadrosuyla misafirlerine evlerindeki konforu ve huzuru sağlayarak başarılarına ka

Beşiktaş Vip Inn Hotel & Suites

Sait Çiftçi Devlet Hastanesi / Beşiktaş / İstanbul
İstanbul un, hareketli yasamını hissetmeniz için, Jaba Suites Hotel, bir otelden çok daha fazlasını size sunma ilkesini benimsemiş; İstanbul un, en seçkin hoteli dir.

Beşiktaş Serenity Hotel

Barbaros / Beşiktaş
İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş Serenity Hotel İstanbul’da konaklama, toplantı ve iş seyahatindeki tüm beklentileriniz gerçek oluyor.

Apartman Istanbul

Yıldız / Beşiktaş / İstanbul
Apartman İstanbul, tüm iş plazalarına yakınlığı ile İstanbul'un merkezinde olmasına rağmen gürültüden uzak konumlanmış modern tasarımı ile kendinizi evinizde hissedeceğiniz tek adresiniz.

The Pearl Suites

Beşiktaş / Istanbul
The Pearl Suites İstanbul Avrupa yakasının en gözde lokasyonu olan Beşiktaş’ın merkezinde sessizliğin tadını çıkartırken aynı zamanda iki adım mesafede bulunan eğlence mekanlarına kolay ulaşım imkanı sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yıldız Şehir Müzesi Hakkında

Yıldız Şehir Müzesi Otelleri Osmanlı dönemi İstanbul'unun sosyal hayatına dair bir çok objenin sergilendiği müzede, ayrıca bazı Osmanlı Sultanları ait fermanlar da sergilenenler arasında.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır