Yahyalı Otelleri

En uygun Yahyalı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yahyalı Otelleri

Genel Bilgi

Yahyalı, Kayseri iline bağlı ilçedir.Turizm;Aladağlar Milli Parkı:Kayseri, Adana, Niğde ili sınırlarının kesiştiği noktalarda ilan edilmiş bir milli parktır. Milli park alanının %60'ı Kayseri ili, %30'u Adana ili, %10'u da Niğde ili hudutları dahilindedir. Türk turizminin geleceği açısından çok mühim olan Aladağlar Milli Parkı'nın Yahyalı sınırlarında

Rengarenk Hotel & Restoran

Yahyali / Kayseri
Essiz güzellikteki Kapuzbasi Selalesinde ailenizle beraber huzur dolu, kendi evinizdeymis havasinda bir tatil için siz degerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Kapuzbaşı Şahin Motel Restaurant

Yahyali / Kayseri
Kapuzbaşı Şahin Motel'de; Doğa ile iç içe olacağınız, doğanın sesini dinleyebileceğiniz, stresten kurtulabileceğiniz, güler yüzlü personelimizin de hizmetinizde olacağı konaklama vadedilmektedir.

Uçar Pansiyon

Yahyalı / Kayseri
Tesisimiz 4 yıldır faaliyette olup, 4 odadan oluşmaktadır. Odalarda; W,-Fi, Tv, uydu kanalları, minibar, gardrop, banyo, duş, saç kurutma makinesi, 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Sultan Pansiyon

Yeşilhisar / Kayseri
Sultan Pansiyon, Kayseri’yle 70 km, Nevşehir‘e 80 km, Niğde’ye ise 60 km uzaklıktadır. Kayseri’den Sultan Sazlığı’na D805 otoyoluyla; İncesu, Yeşilhisar, Ovaçiftlik üzerinden gidilebilir.

Mirada Del Lago

Erciyes / Kayseri
Kışı en güzel şekilde değerlendirmek için biz buradayız..Tesisimiz sizin için bütün imkanları önünüze sermektedir.Bir çok aktivitelerimizin de bulunduğu bu tesiste kışın biraz molaya çekilin ve kendinizi bize teslim edin.

Mirada Del Monte

Erciyes / Kayseri
Tesisimizin 3,2 km. dikey pisti, 3,5 km. uzun pisti ve 5 adet mekanik liftinde gün boyu kayak yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz. Oyun salonumuzdaki çeşitli oyunlarda boş zamanlarınızı değerlendirmek için düşünülmüştür.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yahyalı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Yahyalı Hakkında

Yahyalı Otelleri Yahyalı, Kayseri iline bağlı ilçedir.Turizm;Aladağlar Milli Parkı:Kayseri, Adana, Niğde ili sınırlarının kesiştiği noktalarda ilan edilmiş bir milli parktır. Milli park alanının %60'ı Kayseri ili, %30'u Adana ili, %10'u da Niğde ili hudutları dahilindedir. Türk turizminin geleceği açısından çok mühim olan Aladağlar Milli Parkı'nın Yahyalı sınırlarında doğa harikalarından Kapuzbaşı Şelaleleri, Hacer Ormanı, Yedigöller bulunmaktadır.Hacer Ormanı,Sultan Sazlığı (Kuş Cenneti),Zamantı Vadisi,Zamantı Kanyonu,Kapuzbaşı Şelalesi,Elif Şelalesi,Yeşilköy Şelaleleri,Derebağ Şelalesi.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır