Van Müzesi Otelleri

Van Müzesi otelleri, en uygun Van Müzesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Van Müzesi Otelleri

Kale Gold Hotel Van

Merkez / Van
Kale Gold Hotel şehrin göbeğinde 6 katlı, 28 oda, restaurant ve kahvaltı salonundan oluşmaktadır.24 saat resepsiyon personeli ile hizmetinizdeyiz.

Haldi Otel

Merkez / Van
Otelimiz 4 yıldızlıdır ve 3 yıldır hizmet vermektedir. Odalarımızda ücretsiz çay, nescafe, su bulunmaktadır. Odalarımız geniş ve güzeldir. Hamam, sauna, fitness, lobide 24 saat ücretsiz bir cafe bulunmaktadır.

Royal Berk Hotel

Merkez / Van
ROYAL BERK HOTEL 2012 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize 15 yıllık iş tecrübesi ile hizmet vermektedir. Ayrıcalıklı bir konaklama için ne gerekiyorsa yaptık! Kendinizi çok özel hissettirecek ayrıcalıklı hizmetlerimiz sizleri bekliyor.

Hotel Fuat

Merkez / Van
Otelimiz Van merkezde bulunmakta olup tüm ulaşım araçlarına, Avm'lere, hastahanelere,camilere,yiyecek içecek resoranlarına, okullara ve benzeri bütün yerleşim yerlerine yürüme mesafesindedir.

Van Suites Hotel

Merkez / Van
VAN SUİTES HOTEL siz değerli müşterilerimize 15 yıllık iş tecrübesi ile hizmet vermektedir. Ayrıcalıklı bir konaklama için ne gerekiyorsa yaptık! Kendinizi çok özel hissettirecek ayrıcalıklı hizmetlerimiz sizleri bekliyor.

Semira Otel

Merkez / Van
Semira Otel, son derece modern tasarımı, kaliteli hizmet anlayışı, ve güler yüzlülüğü ile siz değerli müşterilerimize ev rahatlığını aratmayacaktır. Otelimiz 44 oda 90 yataklıdır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Van Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Van Müzesi Hakkında

Van Müzesi Otelleri 1945 yılında kurulmuştur. Anadolu’da ve Mezopotamya’da yaşayan toplulukların, kavimlerin, kültürlerin yaşam biçimlerini öğrenmek açısından Van Müzesi adeta tarihe ışık tutuyor. Bu eşsiz coğrafyada yaşamış binlerce medeniyetin günümüze bıraktıkları miraslar Van Müzesi sayesinde gün ışığına çıkıyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır