Van Askeri Hastanesi Otelleri

Van Askeri Hastanesi otelleri, en uygun Van Askeri Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Van Askeri Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

VAN Merkez ve İlçeleri ile Hakkari ilinin Şemdinli ve Yüksekova ilçelerinde görev yapan Er,Erbaş,Rütbeli personel ve aileleri ve de sivil hastalara ayaktan poliklinik hizmeti verilmektedir.Hastanede dahili branşlar iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, nöroloji ve kardiyoloji cerrahi branşlar ise üroloji, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve

Era Gold Hotel

Merkez / Van
Van şehir merkezi'nde bulunan Van Era Gold Hotel bünyesinde toplam 58 odasında uydu TV ve minibar bulunmaktadır. Odalarda ücretsiz Wi-Fi hizmeti verilmektedir.

Tamara Business Hotel

Merkez / Van
Van merkezde bulunan tesisimiz sizin konforunuz için döşenmiş olup 24 saat açık resepsiyon hizmetiyle siz değerli konaklarımızı misafir etmekten mutluluk duyarız.Tesisimizin bünyesinde ücretsiz internet ve otoparkımız bulunmaktadır.

Montana Hotel

Merkez / Van
Montana Hotel Van, iş seyahatleriniz ve tatil amaçlı konaklamalarınızda eşsiz bir konaklama deyimi sunmaktadır.

Taht Palace Hotel

Merkez / Van
Taht Palace Hotel; Urartu Uygarliginin tüm hazinelerine ev sahipligi yapmis, tarihi, cografyasi ve kültürü ile bir masal sehri olan Van’in en merkezi yeri olan Cumhuriyet Caddesinde yer almaktadir.

Elite World Van

Merkez / Van
Van'da hizmet veren Elite World Van, saray tarzı iç tasarım ile bir araya getirilmiş neoklasik bir mimariye sahiptir. Otel, ücretsiz Wi-Fi erişimi sunar. Tesis bünyesindeki spa merkezinde hamam, sauna ve kapalı havuz yer alır.

Toprak Hotel

Merkez / Van
Toprak Hotel 01 Ocak 2019'da açılan yeni, konforlu bir hotel olup, 25 yıllık otel ve turizm tecrübesi olan kişiler tarafından açılmıştır. Gezi ve iş amaçlı konuklar için mükemmel bir konaklama merkezidir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Van Askeri Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Van Askeri Hastanesi Hakkında

Van Askeri Hastanesi Otelleri VAN Merkez ve İlçeleri ile Hakkari ilinin Şemdinli ve Yüksekova ilçelerinde görev yapan Er,Erbaş,Rütbeli personel ve aileleri ve de sivil hastalara ayaktan poliklinik hizmeti verilmektedir.Hastanede dahili branşlar iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, nöroloji ve kardiyoloji cerrahi branşlar ise üroloji, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, göğüs hastalıkları, göz hastalıkları, kulak burun boğaz, anesteziyoloji ve reanimasyon, ortopedi ve tramvatoloji, ağız ve diş sağlığı olmak üzere hizmet sunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır