Valide Hamamı Otelleri

Valide Hamamı otelleri, en uygun Valide Hamamı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Valide Hamamı Otelleri

Termal Orkide Motel

Gökçedere / Termal / Yalova
Termal Orkide Motel 12 odalı bir aile işletmesidir. Aileniz için nezih ve huzurlu bir ortamda hizmet vermektedir. İşletme politikamız gereği birinci önceliğimiz, hijyen ve tertemiz odalarla misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

Thermal Park Hotel

Merkez / Termal / Yalova
Yalova'da bulunan Thermal Park Hotel, Çınarcık'a 10 km uzaklıktadır. Plaja sadece 5 km uzaklıkta yer alan tesis, termal sulu hamam ve orman veya ana cadde manzaralı balkona sahip odalar sunmaktadır.

Termal Elit Hotel

Gökçedere / Termal / Yalova
1991 yılında Saray Motel olarak hizmete açılan tesisimiz Mayıs 2012 de müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına yenilenerek Termal Elit Hotel adını aldı.

Termal Moringa Otel

Gökçedere / Termal / Yalova
Termal Moringa Otel, sizlere doğa ile iç içe, kalabalıklardan uzak keyifli ve huzurlu bir tatil sunarken, üst düzeyde belirlenmiş hijyen şartlarının sunulmasının da sorumluluğu ile hareket ediyoruz.

Çiğdem Motel Pansiyon

Gökçedere / Termal / Yalova
Çiğdem Motel Pansiyon, Yalova'nın güzide ilçesi kaplıcaları ile ünlü Termal ilçesinin Gökçedere Mh.'de bulunmaktadır, işletmemizde, odalar 2 kişilik ve 3 kişilik olmak üzere 2 grupta sınıflandırılmıştır.

Limak Thermal Boutique Hotel

Gökçedere / Termal / Yalova
Bu otel, Versay sarayından esinlenerek dekore edilmiş iç mekanlar ve kolonyal tarz mimarisini bir araya getirmektedir. Spada termal hidromasaj küveti, kuru ve ıslak sauna, çeşitli masaj ve güzellik terapileri mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Valide Hamamı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Valide Hamamı Hakkında

Valide Hamamı Otelleri En son Sultan Abdülmecit tarafından restore edildiği bilinen hamam Sultan Abdülmecit'in annesi Bezm-i Alem Valide Sultan'ın burada tedavi görmesi nedeniyle bu isimle anılır. Hamam kadınlar ve erkekler olmak üzere hizmet verir ve farklı bir mimari tarzı vardır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır