Tunceli Otelleri

Bu yerdeki 4 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Tunceli Otelleri

Genel Bilgi

Doğu Anadolu Bölgesi'nin Yukarı Fırat Bölümü'nde yer alır Tunceli. Türkiye'nin en az nüfusuna sahip ili olan Tunceli'de turizm fazla gelişmemiştir. Fakat Tunceli gidip görülmesi gereken bir yer olma özelliğini kaybetmemiştir. Özellikle fotoğrafçılara sunduğu muhteşem görüntülerle Tunceli, Türkiye'nin gölgede kalan güzellerinden biridir. Tunceli otelle

Grand Şaroğlu Hotel

Merkez / Tunceli
ürk misafirperverliğini gerçek anlamda hizmete dönüştürmüş olan Grand Şaroğlu Oteli,tertemiz havası, yeşil doğası ve inanılmaz güzellikteki manzarasıyla Elazığ, Erzincan ve Malatya’ya ulaşımı en kolay ve en yakın doğa merkezi olan Munzur’un muhteşem gö

Hanedan Hotel

Karakoçan / Elaziğ
Uzun süredir İnşaat, Emlak, Kuyumculuk ve Beyaz Eşya gibi çeşitli sektörlerde halkımıza hizmet vermekte olan şirketimiz, büyümesine yeni bir sektör olan otel ve konaklamayı da de ekleyerek devam etmektedir.

Atikeler Harput Butik Otel

Merkez / Elaziğ
Manevi havası, sessiz sokaklarıyla ve temiz havasıyla insanı rahatlatır, ruhunu dinlendirir. Harput bir kültür mirası olarak mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Otelimize gelin, ruhunuz dinlensin.

Elazığ Windyhill Hotel

Merkez / Elaziğ
Panaromik Elazığ ve Harput manzarasına hakim konumu ve sunduğu olanaklar ile bölgede öne çıkan Windy Hill Hotel Elazığ, geniş ve konforlu odalarının yanı sıra toplantı salonu ile iş odaklı konaklamalar için de konforlu bir alternatif sunuyor.

Subartu Hotel

Merkez / Elaziğ
3 yıldızlı olan Subartu Hotel oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Grand Aras Otel

Merkez / Elaziğ
Grand Aras Otel 54 odalı; 2 suit, 40 tek kişilik ve 12 çift kişilik odadan oluşmakta olup, oda kahvaltı konseptiyle hizmet vermektedir. Merkezi konumu ve konforlu odalarıyla sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tunceli Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Tunceli Hakkında

Tunceli Otelleri

Doğu Anadolu Bölgesi'nin Yukarı Fırat Bölümü'nde yer alır Tunceli. Türkiye'nin en az nüfusuna sahip ili olan Tunceli'de turizm fazla gelişmemiştir. Fakat Tunceli gidip görülmesi gereken bir yer olma özelliğini kaybetmemiştir. Özellikle fotoğrafçılara sunduğu muhteşem görüntülerle Tunceli, Türkiye'nin gölgede kalan güzellerinden biridir. Tunceli otelleri oda kahvaltı hizmet vermektedir ve şehir merkezinde konumlanmıştır. Otelz.com'da araştırma yaparak Tunceli otelleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatlar sunan Tunceli otellerinde konaklarken kendinizi başka bir evrende hissedebilirsiniz çünkü göreceğiniz güzelliklerin gerçekliğine inanmanız zor olabilir. Son zamanlarda kültürel aktiviteler adına çalışmalar sürdürülen Tunceli, önümüzdeki yıllarda daha çok ziyaret alacağa benziyor.

 Tunceli'de mutlaka görülmesi gereken yerlerin arasında kaleler, yaylalar, mağaralar ve milli parklar bulunuyor. Pertek ilçesinde bulunan Pertek Kalesi, sivri bir kayanın üzerine kurulmuştur ve Selçuklular zamanından kalmadır. Sportif aktiviteler için oldukça uygun bir zemine sahip olan Tunceli'de rafting ve doğa yürüyüşleri oldukça keyif vericidir. Tunceli'yi gezerken sıra Munzur Vadisi Milli Parkı 'na geldiğinde aklınız başınızdan gidebilir. Yapılacak birçok aktivite ve göreceğiniz doğal güzellikler karşısında huzura kavuşmak için doğru adrestir. Kamp kurabilir, piknik yapabilir ve her tür sportif aktiviteye Munzur Vadisi Milli Parkı'nda katılabilirsiniz.

Tunceli Hakkında Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tunceli ve çevresinde hangi popüler tatil bölgeleri yer alıyor?

Tunceli'de keşfedebileceğiniz popüler tatil yörelerinde en uygun otel fiyatlarını bulmak için alttaki listeden istediğiniz bölgeyi inceleyebilirsiniz.
Çemisgezek Otelleri
Hozat? Otelleri
Mazgirt Otelleri
Nazimiye Otelleri
Pertek Otelleri
Pülümür Otelleri

Tunceli bölgesindeki en beğenilen oteller hangileri?

Ziyaretçilerimizin tercihleri doğrultusunda oluşan en beğenilen Tunceli Otellerimizden bazılarını inceleyebilirsiniz.
Grand Saroglu Hotel
Ayrik Vadi Çiftlik Evi
Hanedan Hotel
Atikeler Harput Butik Otel
Elazig Windyhill Hotel
Subartu Hotel
Grand Aras Otel
Elazig Günay Hotel
Kösk Otel Elazig
Double Tree by Hilton Elazig

Tunceli şehir merkezine yakın, en beğenilen oteller hangileri?

Tunceli şehir merkezine yakın, en beğenilen otellerimizden bazıları.
Grand Saroglu Hotel

Tunceli'de en ucuz oteller hangileri?

Tunceli'de en ucuz otellerimizden bazıları:
Grand Saroglu Hotel

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır