Tire Otelleri

En uygun Tire otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Tire Otelleri

Ramada by Wyndham Tire

Tire Merkez / Tire / İzmir
Tirede otelcilik sektöründe hizmet veren Ramada yılların birikimi tecrübesi ile siz değerli misafirlerini ağırlamaktan gurur duyar. 5 yıldızlı olan otelimizde standartların çok üstünde hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Stone House By İpek

Şirince / Selçuk / İzmir
ahçe içinde bulunan ve faydalanabileceğiniz tarihi türk hamamı, eskiden kalma doğal şelalesi, akşam yemeklerinizin pişirileceği tarihi taş fırını, lavanta, yasemin, biberiye, kekik, hanımeli kokularının arasında, eşsiz dağ ve orman manzarası içinde, ta

Kayserkaya Dağ Evleri

Şirince / Selçuk / İzmir
İzmir Şirince'de bulunan Kayserkaya Dağ Evleri, sizlere doğayla iç içe, şehrin gürültüsünden uzak, huzurlu ve bol oksijenli bir alternatif sunuyor.

Chez Rumi Butik Otel

Şirince / Selçuk / İzmir
Chez Rumi Butik Otel'de toplam 4 oda bulunmaktadır, 450 yıllık bir tarihi Rum konağının yeniden restore edilerek butik otel olarak hizmet vermektedir. Oda ve kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup, kahvaltımız tamamen organiktir.

Zeytin Dalı Pansiyon Şirince

Şirince / Selçuk / İzmir
Zeytin Dalı Pansiyon Şirince, Şirince Köy Meydanı'nda bulunmaktadır. Klise ve şarap evlerine çok yakınız.

Sihirbazın Evi Pansiyon

Şirince / Selçuk / İzmir
Zamanında Rumların yaşadığı Şirince köyü, Selçuk’a 10 km. mesafedeki bir tepede saklanıyor ve küçücük bünyesinde inanılmaz bir tarih barındırıyor. Dünya şampiyonu Sihirbaz İlkay Özdemir'in 2014 yılında açmış olduğu 5 odalı, 370 yıllık bir Rum konağıdır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tire Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Tire Hakkında

Tire Otelleri Tire, İzmir'in güneydoğusunda yaklaşık 80 km uzaklıkta yer alan bir ilçesidir.Tire ilçesi birçok mesire yerine sahiptir. Özellikle Balım Sultan ve Taştepe mevkiileri bu önemli mesire yerlerindendir. Tireliler baharın gelişinin habercisi olan nevruzu coşkulu bir şekilde bu mesire yerlerinde kutlamaktadırlar.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır