Yardım

Loading...
Sırala

Grand Krone Hotel

Müthiş
9.1
Çinarcik, Yalova
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Grand Krone Hotel, Çınarcık Merkez'de 2019 yılında açılmış olup,yaz kış her mevsimi ayrı güzelliklerle dolu olan güzel beldemizin, restoran, plaj, cafe eğlence mekanlarına yürüme mesafesinde olmaktadır, Güler yüzlü personeli temiz mutfağı ile size ve sev
Müthiş
9.1

Nil Hotel Nişantaşı

Müthiş
9.6
Osmanbey, Şişli, İstanbul
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Kredi Kartı Gerekmiyor
İstanbul'un en merkezi semtlerinden biri olan Şişli'de olan otelimiz, Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi sarayına 5 dakikalık yürüme mesafesindedir .
Müthiş
9.6

Teşvikiye Cami

Şişli İlçesi`nde, adını aldığı semtte, Teşvikiye Caddesi`ndedir. Buradaki ilk cami 1209/1794-95`te III. Selim tarafından yaptırılmıştır. Mevcut kitabesi de 1209 tarihlidir. Cami, harap olduğu için 1271/1854`te Abdülmecid tarafından olasılıkla yeniden yaptırılmıştır. Bu yenilemeye ilişkin kitabedeki “Eser-i Avâtıf- ı Mecidiyye Mahallei Cedide-i Teşvikiyye” yazısı caminin Teşvikiye`nin gelişmesiyle eşzamanlı olduğuna işaret eder. Cami, son olarak 1309/1891-92`de yenilenmiştir. Bu yenilemenin Yuvan Efendi tarafından yapıldığı bilinmektedir. Teşvikiye Camii, diğer birçok 19.yy camii gibi yalnızca bir dış avlusu ve eğimli bir arazide inşa edildiği için güney kesiminde bir alt katı olan fevkani bir camidir. Plan şeması ve üslup açısından III. Selim döneminden çok, bir 19.yy yapısı olarak yorumlanabilecek özelliklere sahiptir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor