Taşev Sanat ve Şarap Evi Otelleri

Bu yerdeki 111 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Taşev Sanat ve Şarap Evi Otelleri

Ebrulu Konak

Merkez / Safranbolu / Karabük
brulu Konak, Unesco tarafından Dünya miras listesine alınan tarihi Safranbolu'da korum altına alınmış 1210 tarihi taşınmaz varlıktan biri olup, tarihi Safranbolu'nun merkezinde bulunan ve Safranbolu'ya gelen yerli ve yabancı ziyaretçilerin tümünün ziya

Safranbolu Seyir Konak Otel

Safranbolu / Karabük
Safranbolu Seyir Konak Otel, tarihi ve turistik mekanlara yürüme mesafesinde konaklama avantajı sağlayan tesis misafirlerine huzurlu ve konforlu bir tatil imkanı sunuyor.

Hıdırlık Konakları

Safranbolu / Karabük
Hıdırlık Konakları, ilçenin yeni konaklama birimi olarak biliniyor. 19 odası ile misafirlerini ağırlayan otel, modern yapısı ve profesyonel kadrosu ile keyifli bir tatil alternatifi sunuyor.

Sabri Bey Konak Otel

Safranbolu / Karabük
Tesisin, geleneksel Safranbolu evlerinin iç dizaynına sahip olan odalarında; kablosuz internet, LCD TV, uydu yayını, saç kurutma makinesi ve merkezi ısıtma bulunuyor.

Cinci Han Otel

Merkez / Safranbolu / Karabük
Deniz kıyısında yer alan Grand Ahos Hotel, Ereğli şehir merkezine sadece 5,8 km uzaklıktadır. Sauna, Türk hamamı ve fitness merkezi içeren spa merkezi sunmaktadır. Grand Ahos Hotel&Spa'nın aydınlık odaları halı kaplı zeminlere sahiptir.

Rüya Konak Otel

Safranbolu / Karabük
arihi mekanları ve geleneksel evleri ile meşhur olan Safranbolu’da Tarihi Cinci Hamam ve Kent Tarihi Müzesi gibi yerlere yürüme mesafesinde konumlanan Rüya Konak’ta güne; taze sebzeler, ev yapımı reçeller ve yöresel tatlarla bezenmiş bir kahvaltıyla ba

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Taşev Sanat ve Şarap Evi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Taşev Sanat ve Şarap Evi Hakkında

Taşev Sanat ve Şarap Evi Otelleri Tüm yıl boyunca sanat galerisi olarak hizmet veren yapı çeşitli etkinlikler düzenlemektedir.Eğer Safranbolu'da bulunuyorsanız kesinlikle uğramanız gereken alanlardan birisidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır