Yardım

Tarihi Odunpazarı Evleri Otelleri

En uygun Tarihi Odunpazarı Evleri otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Nova Vista A Member Of Radisson Individuals

Çok iyi
8.9
Merkez, Odunpazari, Eskişehir
Nova Vista A Member Of Radisson İndividuals, toplamda 110 odası bulunan şık ve modern olarak dizayn edilmiş konaklama tesisidir.
Çok iyi
8.9

La Vie Konak Otel

Müthiş
9.1
Odunpazarı, Eskişehir
Tam bir kültür şehri Eskişehir'de Tarihi Odunpazarı Evleri içerisinde konumlanan La Vie Konak Otel, şık tasarımıyla misafirlerine konforlu bir konaklama imkânı sunuyor.
Müthiş
9.1

Tulpar Butik Otel

İyi
7.5
Tepebasi, Eskisehir
Tulpar Palas toplam 21 odalı olup, oda ve kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
İyi
7.5

Aden Room

Çok iyi
8.9
Merkez, Tepebaşi, Eskişehir
Aden Hotel, şehir merkezindeki şık 6 odalı butik bir oteldir. Minimalist tasarımı şık ve modern bir tarza sahiptir. Konforlu bir konaklama için ihtiyacınız olan ücretsiz Wi-Fi, şampuan ve duş jeli , havlu takımları gibi tüm olanakları sunar.
Çok iyi
8.9

Tarihi Odunpazarı Evleri

Eskişehir’de gezilecek yerler denilince ilk olarak akla Tarihi Odunpazarı Evleri gelir. Eskişehir’in en önemli değerlerinden birisi olan bölgede gezerken adeta günümüzden geçmişe bir yolculuk yaşayacaksınız. Tüm bu özellikleri ile evler sivil mimarinin en güzel örneklerindendir. Odunpazarı Evleri’nin en alt kısmında yani M.Kemal Atatürk Caddesi’ne bakan kısımda 2007 yılında Odunpazarı Evleri mimarisi örnek alınarak betonarme yapıdaki Çağdaş Cam Sanatları Müzesi yapılmıştır. Yerli halkın da halen yaşadığı yaşam alanları haricinde tarihi evlerin olduğu bölgede restoranlar, kafeler, ufak dükkanlar , butik otel, müzeler bulunmaktadır. Sizi geçmişe taşıyacak bu güzel evleri, sokakları dolaşmak için 1-2 saat yeterli olacaktır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor