Yardım

Loading...
Sırala

Radisson İndividuals Nova Vista Deluxe Suites Hotel

Müthiş
9.6
Merkez, Odunpazari, Eskişehir
Zumbara ile Sonra Öde
Kredi Kartı Gerekmiyor
Nova Vista A Member Of Radisson İndividuals, toplamda 110 odası bulunan şık ve modern olarak dizayn edilmiş konaklama tesisidir.
Müthiş
9.6

La Vie Konak Otel

Müthiş
9.6
Odunpazarı, Eskişehir
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Eskişehir’in Odunpazarı mevkiinde hizmet veren La Vie Konak Otel, Tarihi Odunpazarı Evleri bölgesinde yer alıyor. Tesis, özenli şekilde dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor.
Müthiş
9.6

Tulpar Butik Otel

Çok iyi
8.5
Tepebasi, Eskisehir
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Tulpar Palas toplam 21 odalı olup, oda ve kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
Çok iyi
8.5

Tarihi Odunpazarı Evleri

Eskişehir’de gezilecek yerler denilince ilk olarak akla Tarihi Odunpazarı Evleri gelir. Eskişehir’in en önemli değerlerinden birisi olan bölgede gezerken adeta günümüzden geçmişe bir yolculuk yaşayacaksınız. Tüm bu özellikleri ile evler sivil mimarinin en güzel örneklerindendir. Odunpazarı Evleri’nin en alt kısmında yani M.Kemal Atatürk Caddesi’ne bakan kısımda 2007 yılında Odunpazarı Evleri mimarisi örnek alınarak betonarme yapıdaki Çağdaş Cam Sanatları Müzesi yapılmıştır. Yerli halkın da halen yaşadığı yaşam alanları haricinde tarihi evlerin olduğu bölgede restoranlar, kafeler, ufak dükkanlar , butik otel, müzeler bulunmaktadır. Sizi geçmişe taşıyacak bu güzel evleri, sokakları dolaşmak için 1-2 saat yeterli olacaktır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor