Yardım

Tarihi Galatasaray Hamamı Otelleri

En uygun Tarihi Galatasaray Hamamı otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Taksim The Marions Hotel

Müthiş
9.5
Beyoğlu, İstanbul
The Marions Suite Hotel, hareketli İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanı'nın hemen yakınında konaklama birimleri sunmaktadır. Otelde sunulan lüks olanaklar arasında, İstanbul'un kent merkezine bakan panoramik bir teras ve masaj uygulamaları bulunmaktadır.
Müthiş
9.5

The Loft Istanbul

Çok iyi
8.0
Taksim, Beyoğlu, Istanbul
The Loft İstanbul'daki daire, loft ve süitlerin özel banyosunda L'Occitane marka banyo malzemeleri mevcuttur. Mutfaklar buzdolabı, ocak, elektrikli su ısıtıcısı ve ekmek kızartma makinesiyle donatılmıştır. Bazı süitler mobilyalı terasa açılmaktadır.
Çok iyi
8.0

Taksim İstiklal Suites

İyi
7.9
Taksim, Beyoğlu, Istanbul
Tesis, klima, uydu kanallarını izleyebileceğiniz bir LCD TV, DVD oynatıcı ve ücretsiz Wi-Fi gibi modern olanaklarla donatılmış konaklama birimlerine ev sahipliği yapmaktadır.
İyi
7.9

Istanbul Irish Hotel

İyi
7.3
Taksim, Beyoglu, Istanbul
Istanbul Irish Hotel, sayisiz magazanin ve canli kafelerin yer aldigi araç trafigine kapali Istiklal Caddesi'ne çok yakin konumda bulunmaktadir. Otelde, balkonlu odalar ve 24 saat açik bir resepsiyon vardir.
İyi
7.3

Cezayir Rooms

İyi
7.0
Taksim, Beyoğlu, Istanbul
Cezayir Rooms, Beyoğlu’nun bohem kültürünü, sanatını ve hızlı gece hayatını keşfetmek için ideal bir yerdir. 1901 yılında İtalyan Opera Okulu olarak yapılan bina aslına sadık kalınarak yenilendi.
İyi
7.0

Trilya Hotel İstanbul

Normal
6.1
Taksim, Beyoğlu, İstanbul
Trilya Hotel İstanbul, sade dekorasyonu ve 11 odası ile hizmet vermektedir.
Normal
6.1

IQ Hotel Galatasaray

Tarihi Galatasaray Hamamı, Beyoğlu, İstanbul
İstanbul'un Beyoğlu semtinde elverişli bir konumda yer alan IQ Hotel Galatasaray, ortak salon ve tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi bulunmaktadır. Otelde aile odaları bulunmaktadır.

Tarihi Galatasaray Hamamı

Galatasaray Hamamı, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde Galatasaray mevkiinde bulunur. Galatasaray Külliyesi ile beraber II. Beyazıt tarafından 1481 yılında yaptırılmıştır. Hamam, Kuloğlu Mahallesi’nde Turnacıbaşı Sokağı ile Çapanoğlu Sokağı’nın kavşağında yer alır. Günümüzdeki Galatasaray Çarşı Hamamı’nın III. Ahmet devrinde, Galatasaray İçoğlanları Kışlasının tamiri sırasında yapıldığı söylenmekteysede; bu söylentinin asılsız olduğunu iddia eden bazı araştırmacılar, hamamın Külliyeye ait bir yapı olduğunu öne sürmekteler.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor