Surp Santuht Ermeni Kilisesi Otelleri

Bu yerdeki 6 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Surp Santuht Ermeni Kilisesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Rumelihisarı`nda Durmuş Dede Sokağı`nda Ermeni Gregoryen kilisesidir. Evvelce yerinde ahşap bir kilise olduğu kayıtlı olan bina 1816`da yıktırılarak yerine bugünkü kilise inşa edilip 29 Temmuz 1856`da ibadete açılmıştır. 1972`de bir yangın geçiren bina tekrar onarılmış ve 1978`de inşaat bitmiştir. Moloz taşla yapılıp üzeri sıvanmış küçük ve özelliğ

Emirganli Suites

Sariyer / Istanbul /
Emirganli Suites Hotel, muhtesem bogaz manzarasiyla is, turizm ve eglence odakli konaklamalar için konforlu bir alternatif sunuyor. Emirganli Suites Hotel; Atatürk Havalimani'na 33 km mesafede konumlaniyor.

Somerset Maslak Istanbul

Sariyer / İstanbul /
Somerset Maslak İstanbul'un tüm birimlerde oturma ve yemek alanı bulunmaktadır. Mutfak, bulaşık makinesi ve fırınla donatılmıştır. Mikrodalga fırın, kahve makinesi ve su ısıtıcısı da vardır. Her birimin özel banyosunda duş veya küvet mevcuttur.

The Grand Tarabya Hotel

Tarabya / Sariyer / İstanbul /
stanbul'un ilk 5 yıldızlı otellerinden biri olan Büyük Tarabya Oteli, geleneksel Türk konukseverliğini, en yüksek hizmet ve mimari standartlarla buluşturarak tarihi boyunca hem Türk konukların hem de yabancı misafirlerin akıllarında ve kalplerinde özel

Radisson Blu Hotel - Vadistanbul

Sariyer / Istanbul /
Otelden alisveris merkezi, metro ve Havaray’a dogrudan erisim ile sehrin geri kalani ile de baglantinizi saglayabilirsiniz. Türlü imkanlara sahip Sariyer ileçesinde konumlanan otelde herkes için bir seyler var.

Ve Hotels Boğaziçi

Tarabya / Sariyer / İstanbul /
İstanbul Boğaz’ın en güzel semtlerinden Tarabya’da bulunan Ve Hotels Boğaziçi, sahildeki konumu ve eşsiz deniz manzarası ile misafirlerini ağırlıyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Surp Santuht Ermeni Kilisesi Hakkında

Rumelihisarı`nda Durmuş Dede Sokağı`nda Ermeni Gregoryen kilisesidir. Evvelce yerinde ahşap bir kilise olduğu kayıtlı olan bina 1816`da yıktırılarak yerine bugünkü kilise inşa edilip 29 Temmuz 1856`da ibadete açılmıştır. 1972`de bir yangın geçiren bina tekrar onarılmış ve 1978`de inşaat bitmiştir. Moloz taşla yapılıp üzeri sıvanmış küçük ve özelliği olmayan bir kilisedir. Kuzeyinde demir iskelet üzerinde çan kulesi vardır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır