Suada Otelleri

Bu yerdeki 93 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Suada Otelleri

Genel Bilgi

Suada; İstanbul'un iki yakasinin ortasında bulunan Suada üzerinde bulunan gece kulübü, restaurantlar ve yüzme havuzu ile İstanbul eğlence hayatının tek adası. Galatasaray Adası olarak bilinen mekan 2006 yılından bu tarafa eğlence dolu günler yaşıyor. Gece kulübü 12 ay açık ve etkinlik devamlarında party house olarak kullaniliyor. Yaz aylarinda özellik

Yeşim Suit

Beşiktaş / Istanbul
Yeşim Suit 2014 Yılında Hizmete Açılmıştır. Butik Bir İşletme Olan Otelimiz, Eşsiz Boğaz Ve Kızkulesi Manzaralı 3 Suit Dairemiz,2 Adet Balkonlu Boğaz Manzaralı Odamız,5 Bahçe Manzaralı Oda Olarak Toplam 10 Odadır.

Class Hotel Bosphorus

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul
Class Hotel Bosphorus olarak hedefimiz yerli ve yabancı misafirlerimize en kaliteli şekilde hizmet sunarak misafir memnuniyetine en üst düzeyde sağlamak ve bu memnuniyeti sürdürmektir.

Bude Suit

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul
Bude Suit 2016 yılında faliyete geçmiş olup 14 odası ile hizmet vermektedir. Bude Suit Butik Otel konseptinde günlük ve haftalık konaklamalar sunmaktadır.

Ortaköy Pasha Konağı Boutique Hotel

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul
Ortaköy Paşa Konağı'nın tüm odalarında düz ekran kablo TV, ayrıca bazılarında balkon veya özel spa küveti vardır. Bazıları ise cumbalı pencerelere sahiptir. Oda servisi de sağlanmaktadır.

Ortaköy Home Suites

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul
Dairelerin mutfaklarında minibar ve elektrikli su ısıtıcısı vardır. Bazı dubleks daireler Boğaz manzaralı bir balkona sahiptir.Her gün açık büfe kahvaltı servis edilmektedir. Ayrıca restoranda yöresel ve uluslararası yemekleri deneyebilirsiniz.

Ayşem Sultan Hotel

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul
İstanbul'un hareketli Ortaköy semtinde hizmet veren Ayşem Sultan Residence, Boğaz'a 200 metre uzaklıktadır. Ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip tesisin konaklama birimlerinde klima ve düz ekran uydu TV mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Suada Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Suada Hakkında

Suada Otelleri Suada; İstanbul'un iki yakasinin ortasında bulunan Suada üzerinde bulunan gece kulübü, restaurantlar ve yüzme havuzu ile İstanbul eğlence hayatının tek adası. Galatasaray Adası olarak bilinen mekan 2006 yılından bu tarafa eğlence dolu günler yaşıyor. Gece kulübü 12 ay açık ve etkinlik devamlarında party house olarak kullaniliyor. Yaz aylarinda özellikle havuzu oldukça fazla kullanılıyor. Bunun yaninda sahip oldugu üç restoran ile ciddi anlamda bir seven kitlesine sahip.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır