Şişhane - Hacıosman Metro Hattı Otelleri

Şişhane - Hacıosman Metro Hattı otelleri, en uygun Şişhane - Hacıosman Metro Hattı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şişhane - Hacıosman Metro Hattı Otelleri

Genel Bilgi

16 Eylül 2000 tarihinde hizmete girmiş olup günlük ortalama 230.000 yolcu taşımaktadır. Ayrıca Ana hat üzerinde Sanayi Mahallesi istasyonundan Seyrantepe bağlantısı yer almaktadır. İstasyonlar : Şişhane, Taksim, Osmanbey, Şişli/Mecidiyeköy, Gayrettepe, Levent, 4.Levent, Sanayi Mahallesi, İTÜ Ayazağa, Atatürk Oto Sanayi, Darulşafaka, Hacıosma

Star Hotel Taksim

Taksim / Beyoglu / Istanbul
Sehrin kalbinde yer alan Taksim Star Express Hotel, Taksim Meydani'na sadece birkaç adim mesafededir. Otel, ücretsiz Wi-Fi sunan klimali odalarin yani sira günün 24 saati açik resepsiyon ile hizmet vermektedir.

Tunel Residence

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Ünlü Beyoğlu ilçesinin şık ve hareketli bir bölgesinde, merkezi bir konumda yer alan Tünel Residence, ücretsiz WiFi erişimiyle hizmet vermektedir.

Azre Hotel

Şişhane / Beyoğlu / İstanbul
İstanbul 'un kültür ve ticaret merkezi Beyoğlunda ayrıcalıklı bir hotele geleceksiniz. Tarihi Galata kulesine ve dünyanın en eski metrosu olan tünele 3 dakika, şehir merkezi taksim’e 5dakika yürüme mesafesindedir.

Daru Sultan Hotels Galata

Karaköy / Beyoglu / Istanbul
Popüler Tünel-Galata bölgesinin tam ortasinda yer alan Daru Sultan, ikonik Galata Kulesi'ne 350 metre mesafededir. Sishane Metro Istasyonu girisinin tam karsisindaki otelde spa merkezi mevcuttur.

Galata M84 Apart Hotel

Galata / Beyoğlu / İstanbul
Tünel Meydanı, çeşitli dükkanlar, galeriler, filmler ve galeriler ile kentin en güzel şehridir. birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

Maravilloso Hotel Pera

Beyoğlu / İstanbul
Beyoğlu Galata bölgesinde merkezi bir konumda yer alan Wings of Pera Hotels , ücretsiz Wi-Fi erişimiyle hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şişhane - Hacıosman Metro Hattı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Şişhane - Hacıosman Metro Hattı Hakkında

Şişhane - Hacıosman Metro Hattı Otelleri 16 Eylül 2000 tarihinde hizmete girmiş olup günlük ortalama 230.000 yolcu taşımaktadır. Ayrıca Ana hat üzerinde Sanayi Mahallesi istasyonundan Seyrantepe bağlantısı yer almaktadır. İstasyonlar : Şişhane, Taksim, Osmanbey, Şişli/Mecidiyeköy, Gayrettepe, Levent, 4.Levent, Sanayi Mahallesi, İTÜ Ayazağa, Atatürk Oto Sanayi, Darulşafaka, Hacıosman Seyrantepe.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır