Yardım

Loading...
Sırala

Boss Otel

İyi
7.2
Sincan, Ankara
Boss, modern ön cephesinin gerisinde düz panel LCD TV ve ücretsiz Wi-Fi bulunan konforlu odalar sunmaktadır. Ankara'nın karmaşasından uzakta bulunan otelde 24 saat oda servisi ve bir restoran bulunmaktadır.
İyi
7.2

The Corner Hotel

Çok iyi
8.3
Sincan, Ankara
Corner Hotel, Sincan'da bir fitness merkezine ve bir bahçe ve terasa ev sahipliği yapmaktadır. Bu tesisin imkanlar arasında bir restoran, 24 saat açık resepsiyon ve ortak bir mutfak ile birlikte ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.
Çok iyi
8.3

Çankaya Suit Otel

Müthiş
9.0
Kızılay, Çankaya
Çankaya Suit Hotel, 55 odası bulunan konaklama yeridir. Sadece oda konseptinde hizmet vermektedir.
Müthiş
9.0

Sincan

Günümüzde Ankara'da yaşantının en yoğun geçtiği metropol ilçelerinden birisidir Sincan. Hızla gelişen ulaşım yolları sebebiyle civar semtlere ziyaretleri kolaylaştıran bir konumda olması, Ankara'ya gezme ya da iş amacıyla gelenlerin Sincan otellerini tercih etmelerine neden olmakta.

 1950 yılında Romanya ve Bulgaristan'dan gelen göçmen aileler beraberlerinde lale soğanları da getirmiş, zamanla büyüyen nüfusuyla birlikte Sincan, lale ve lale bahçeleri ile bilinir olmuştur. Sincan'da görülecek tarihi yerlerin başında Kötürüm Beyazıd Camii, Eski Bucuk Köyü Camii ve Ali Yakut Köyü Camii gelir.

Sincan'da otelz.com ile rezervasyon yaptırıp konakladığınız otelinizden çıkıp bir masal diyarını gezme imkanınız da var. Avrupa'nın en büyük parkı olan Harikalar Diyarı, gününüzü gerçekten harika bir şekilde geçirmenize sebep olacak. Kayıklar ve su bisikletleriyle gezeceğiniz suni göletlerin, etrafı yemyeşil çalılar ve ağaçlarla dolu yürüyüş yollarının, Sincan'daki en keyifli yeme içme aktivitelerini gerçekleştireceğiniz piknik masaları ve barbekülü masaları ile değişik heykellerin yer aldığı devasa parkta neşe ve mutluluk dolacaksınız. Go-Kart, kaykay pisti, basket ve halı sahaları, masa tenisi alanları, tenis kortları, model gemi yüzdürme alanı gibi pek çok bölüm Harikalar Diyarı'nda yapabileceğiniz eğlenceli aktiviteler için oluşturulmuş. Konforla geceleyip afiyetle kahvaltı ettiğiniz otelinizden heyecanla çıkıp soluğu alacağınız yer Sincan'ın Harikalar Diyarı.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor