Sazova Parkı (Bilim, Sanat ve Kültür Parkı) Otelleri

En uygun Sazova Parkı (Bilim, Sanat ve Kültür Parkı) otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sazova Parkı (Bilim, Sanat ve Kültür Parkı) Otelleri

Genel Bilgi

400 bin m2'lik alan ile Eskişehir’in en büyük parkı olan Sazova Parkı‘nda gölet, birebir ölçülerde korsan gemisi, masal şatosu, bilim merkezi, uzay evi, amfi tiyatro, oyun grupları, gezi alanları ve restoranlar bulunuyor. Özellikle çocuklu ailelerin çok zevkli dakikalar geçirebileceği Sazova Parkı’ nda bulunan ücretsiz gezi treni ile parkı baştan başa

Anemon Eskişehir

Tepebaşi / Eskişehir
İç Anadolu Bölgesi'nin Kuzeybatısı'nda yer alan ve Türkiye'nin en popüler ve modern şehirlerinden biri olan Eskişehir’de bulunan 14000 m2 alana sahip otelimiz, 9 katta toplam 174 odasıyla 5 yıldız kategorisindedir.

Bayrambey Residence

Merkez / Tepebaşi / Eskişehir
Bayrambey Residence; temiz, geleneksel Türk konukseverliğiyle, güvenli, merkezi konumunun da ve sıcaklığında hizmet vermektedir.

The Merlot Hotel

Merkez / Tepebasi / Eskisehir
THE MERLOT HOTEL - HAKKIMIZDA Kent merkezinde konumlanan Otelimizde, 4 yildizli oda kahvalti konsepti ve 80 odali ferah konaklama imkâniyla konforun estetik dekorasyonla bulusmasini sagladik.

Hilton Garden Inn Eskişehir

Merkez / Tepebaşi / Eskişehir
Hilton Garden Inn'in klimalı odalarında Eskişehir manzaralı balkon bulunmaktadır. Uydu TV ve ütü olanakları da sağlanmaktadır. Bazı odalar halı kaplı zemin ve çalışma masasına sahiptir. Duşlu özel banyolarda ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmiştir.

Dedepark Hotel

Merkez / Tepebaşi / Eskişehir
Dedepark Hotel Eskişehir, minimalist ve zarif dekorasyonu, soft renkli, farklı konumlardaki odalar ve yaşam alanlarıyla, dinlenmek ya da çalışmak için misafirlerine sıra dışı bir keyif sunmaktadır.    

Modernity Hotel

Merkez / Tepebaşi / Eskişehir
skişehir’in merkezinde yükselen Modernity Hotel, size kendinizi farklı hissettirecek kalitesi, konforu, sizlere özel hizmetlerle şekillenen ayrıcalıkları, bir “üniversite kenti ve kültür başkentine’’ yakışan dinamikliğiyle, modernlikle tatlandırılmış s

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sazova Parkı (Bilim, Sanat ve Kültür Parkı) Hakkında

Sazova Parkı (Bilim, Sanat ve Kültür Parkı) Otelleri 400 bin m2'lik alan ile Eskişehir’in en büyük parkı olan Sazova Parkı‘nda gölet, birebir ölçülerde korsan gemisi, masal şatosu, bilim merkezi, uzay evi, amfi tiyatro, oyun grupları, gezi alanları ve restoranlar bulunuyor. Özellikle çocuklu ailelerin çok zevkli dakikalar geçirebileceği Sazova Parkı’ nda bulunan ücretsiz gezi treni ile parkı baştan başa gezebilirsiniz. Şahsı araba ile parkı ziyaret edenler için ise geniş bir otopark bulunuyor. Sazova Parkı Eskişehir' deki en güzel parklar arasında yer aldığından dolayıözellikle yaz aylarında parkta çokça düğün fotoğrafçısı ve gelin- damat görmek mümkündür. Masal Şatosu’ndaki Ünlü Mimari İzler; Çan Kulesi -Diyarbakır, Adalet Kulesi – Topkapı Sarayı, Ulu Kule – Mardin, Burgulu Kule – Amasya, Galata Kulesi – İstanbul, Yivli Kule – Antalya, Kız Kulesi – İstanbul, Sindrella Kulesi – İstanbul' dur. Pazartesi hariç her gün ziyarete açıktır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır