Yardım

Sazova Parkı (Bilim, Sanat ve Kültür Parkı) Otelleri

En uygun Sazova Parkı (Bilim, Sanat ve Kültür Parkı) otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Nova Vista A Member Of Radisson Individuals

Müthiş
9.0
Merkez, Odunpazari, Eskişehir
Nova Vista A Member Of Radisson İndividuals, toplamda 110 odası bulunan şık ve modern olarak dizayn edilmiş konaklama tesisidir.
Müthiş
9.0

Madeen City Hotel

Çok iyi
8.7
Merkez, Tepebaşi, Eskişehir
Madeen City Hotel; İhtiyaç duyulabilecek tüm özelliklere sahip 20 oda ve 50 konuk kapasitededir ayrıca, konuklarımızın araçlarını güvenle bırakabileceği açık otoparka sahiptir.
Çok iyi
8.7

Sazova Parkı (Bilim, Sanat ve Kültür Parkı)

400 bin m2'lik alan ile Eskişehir’in en büyük parkı olan Sazova Parkı‘nda gölet, birebir ölçülerde korsan gemisi, masal şatosu, bilim merkezi, uzay evi, amfi tiyatro, oyun grupları, gezi alanları ve restoranlar bulunuyor. Özellikle çocuklu ailelerin çok zevkli dakikalar geçirebileceği Sazova Parkı’ nda bulunan ücretsiz gezi treni ile parkı baştan başa gezebilirsiniz. Şahsı araba ile parkı ziyaret edenler için ise geniş bir otopark bulunuyor. Sazova Parkı Eskişehir' deki en güzel parklar arasında yer aldığından dolayıözellikle yaz aylarında parkta çokça düğün fotoğrafçısı ve gelin- damat görmek mümkündür. Masal Şatosu’ndaki Ünlü Mimari İzler; Çan Kulesi -Diyarbakır, Adalet Kulesi – Topkapı Sarayı, Ulu Kule – Mardin, Burgulu Kule – Amasya, Galata Kulesi – İstanbul, Yivli Kule – Antalya, Kız Kulesi – İstanbul, Sindrella Kulesi – İstanbul' dur. Pazartesi hariç her gün ziyarete açıktır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor