Şavşat Merkez Otelleri

En uygun Şavşat Merkez otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şavşat Merkez Otelleri

Genel Bilgi

Şavşat Köşk Otel

Şavşat / Artvin
Tesisimiz Tavşan Tepesi tabiat parkı içerisinde, doğa ve orman içerisinde bulunmaktadır. Toplamda 13 odadan oluşmaktadır. Odalarda; Wi-Fi, TV, soba, elbise dolabı, banyo, duş, saç kurutma makinesi, havlu seti, buklet malzemeleri mevcuttur.

Green Valley Hotel Şavşat

Şavşat / Artvin
Yılın 12 ayı açık olan tesisimizde, bölgenin muhteşem doğasını, tertemiz havasını solurken kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Black Forest Hotel

Şavşat / Artvin
Misafirlerimizin memnuniyeti için benimsediğimiz temel ve etik ilkelerimiz, hizmetlerimizdeki kaliteyi sürekli geliştiren anlayışımız ve sunduğumuz olanaklar ile Black Forest Hotel bir dağ otelinden daha fazlası.

Tuğra Butik Otel

Şavşat Merkez / Şavşat / Artvin
Tesis; Karagöl Sahara Milli Parkı, Tibeti Kilisesi ve Şavşat Karagöl gibi turistik merkezlere yakın bir mesafede konumlanmıştır.

Şavsat Karagöl Hotel

Şavşat / Artvin
Şavsat Karagöl Hotel, dağ ve göl manzaralı olmak üzere yirmi bir adet odadan oluşmaktadır. odalarda; Wi-Fi, TV, uydu yayınları, klima, ısıtma, makyaj masası, gardırop, banyo, duş, buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, havlu seti bulunmaktadır.

Satavala Apart Otel

Şavşat / Artvin
Tesis eşsiz doğal güzelliklere haiz Satavala Dağı ve Yaylası eteğinde yer almaktadır. Sakin, güvenli ve dinlendirici bir ortamdadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır