Sarıkamış Şehitliği Otelleri

En uygun Sarıkamış Şehitliği otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sarıkamış Şehitliği Otelleri

Genel Bilgi

Sarıkamış Şehitliklerinin 9 adedi Allahuekber Dağlarının değişik yerlerinde (Kötek, Hamamlı Köyleri gibi), 2 tanesi ise Sarıkamış İlçe merkezinde bulunmaktadır. Çevreyolu üzerindeki Sarıkamış Şehitliği, Sarıkamış Harekâtı'nda şehit düşen 90.000 Türk askerinin anısına Kültür Bakanlığı tarafından yaptırılarak 10 Ekim 1996'da ziyarete açıldı.Şehitlikte,

Snow Life Otel

Sarikamiş Merkez / Sarikamiş / Kars
Snow Life Hotel, 2015 yılından beri konforlu ve sade dizayn edilmiş 24 odası ile misafirlerine hizmet vermektedir. Tesis, Suit oda tarzında dizayn edilmiş, konaklama şekli ile evinizin rahatlığında, Oda & Kahvaltı konseptinde misafirlerini ağırlamaktadır.

Aladağ Otel

Sarıkamış / Kars
2021 yılı kayak sezonun da faaliyete geçen otelimiz, müşteri memnuniyeti için gerekli olan en ince ayrıntıya kadar dikkat edilerek inşa edilmiştir. Otelimiz 24 oda ve 42 yatak kapasitesine sahiptir.

Sarıkamış Aras Otel

Sarıkamış Kayak Merkezi / Sarıkamış / Kars
Sarıkamış Aras Otel, 25 oda ve 50 yatak kapasitesi ile kaliteli hizmet vermektedir. Tesis restoranı ile misafirlerinin damak tadına uygun lezzetler sunmaktadır.

Şehr-i Beyza Suite Otel

Sarıkamış / Kars
Şehr-i Beyza Suite Otel, “kültür turları” kapsamında rehberlik ofisimiz mevcut olup, servis ve rehber hizmetlerini sunmaktadır.

Ekinata Grand Toprak Hotel

Sarıkamış / Kars
Bayrak Tepe yamaçlarında kurulu Sarı çam Ormanı içerisinde tamamen doğayla barışık ve özgün Mimari yapısıyla, 2005 yılında hizmete giren tesis, dağ - kayak pisti manzaralı rahat ve konforlu odaları ile konuklarına unutulmaz bir tatil yaşatmayı hedefliyor

Bildik Otel - Sarıkamış

Sarıkamış / Kars
12 ay açık otelimiz Sarıkamış’taki eviniz sloganıyla sizlere rahatlık ve konfor sunmak için 2012 yılında hizmete açılmış olup, kış aylarında kristal kar ve kayak keyfinize hizmet etmekte, yaz aylarında ise muhteşem doğası ve havası ile kendinizi evinizde

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sarıkamış Şehitliği Hakkında

Sarıkamış Şehitliği Otelleri Sarıkamış Şehitliklerinin 9 adedi Allahuekber Dağlarının değişik yerlerinde (Kötek, Hamamlı Köyleri gibi), 2 tanesi ise Sarıkamış İlçe merkezinde bulunmaktadır. Çevreyolu üzerindeki Sarıkamış Şehitliği, Sarıkamış Harekâtı'nda şehit düşen 90.000 Türk askerinin anısına Kültür Bakanlığı tarafından yaptırılarak 10 Ekim 1996'da ziyarete açıldı.Şehitlikte, 1915 Sarıkamış Muharebesinin anısına yapılmış abideler ve heykeller yer almaktadır. Ziyaretiniz sırasında, 1915 yılında Türk ve Rus askerlerinin hayatlarını kaybettikleri muharebe meydanlarında yürüyüş yapabilirsiniz. 1915'te hayatını kaybeden bir asker olan Nazif Öner'in bedeni ancak 2008 yılında bulunmuş ve Batı Kışla Şehitliğinin yanındaki mezarlıkta toprağa verilmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır