Sarayköy Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sarayköy Otelleri

Genel Bilgi

Ülkemizin termal noktalarından biri de doğal güzellikleriyle fark yaratan Denizli ilçesi, Sarayköy. Yeşile dair her tonu görebileceğiniz Sarayköy, şifa turizmi açısından büyük önem taşıdığı için, Denizili'nin en gelişmiş ilçesi olma özelliğini taşıyor. Sarayköy'de otellerin çoğu termal otellerden ve aile otellerinden oluşuyor. Kaliteli hizmetlerinden

Umut Thermal Spa & Wellness Hotel

Sarayköy / Denizli
Umut Termal 2004 yılında hizmete açılmış ve halen çeşitli ilavelerle gelişen bir termal oteldir.

Larina Vista Wellness Spa Hotel Pamukkale

Pamukkale / Denizli
Vista Termal’de keyifli bir doğa tatili yaparken; ruhen ve bedenen tazelenip, tabiatın tüm zenginlikleri içerisinde otel konforunu yaşayabilirsiniz.

Anemon Denizli

Merkez / Denizli
ünyanın 7 harikasından biri olan Pamukkale’ye 20 km uzaklıkta bulunan, Denizli de şehir otelciliği anlayışla hizmet veren tek 5 yıldızlı işletme olan otelimiz; İzmir çevre yolu üzerinde konumlanmaktadır ve Denizli Çardak havalimanına yalnızca 65 Km mes

Richmond Pamukkale Thermal

Karahayıt / Pamukkale / Denizli
Richmond Pamukkale Thermal, Pamukkale'nin sağlık dolu şifalı sularında Richmond markasına özgü konfor ayrıcalığı ve üstün hizmet kalitesi ile doğayla bütünleşmiş yemyeşil bir atmosferde misafirlerine ayrıcalıklı bir hizmet sunar.

Larina Ninova Thermal

Karahayıt / Pamukkale / Denizli
Dicle Nehrinin batı kıyısında bulunan Pamukkale Karahayıt’ın antik kentinde kusursuz doğasıyla yepyeni 4 yıldızlı Hotel olarak hizmetinize sunulmuştur.

Reis Thermal Otel

Pamukkale / Denizli
yada eşi benzeri bulunmayan Pamukkalesi,beyaz ve kırmızı renkli travertenleri, şifalı suları (Termal Turizmi), antik kalıntılar yönünden kültür turizmi, yaylaları, turizm amaçlı sportif alanları, dağ ve doğa yürüyüşleri (Trekking), mağaraları, akarsu t

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sarayköy Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Sarayköy Hakkında

Sarayköy Otelleri

Ülkemizin termal noktalarından biri de doğal güzellikleriyle fark yaratan Denizli ilçesi, Sarayköy. Yeşile dair her tonu görebileceğiniz Sarayköy, şifa turizmi açısından büyük önem taşıdığı için, Denizili'nin en gelişmiş ilçesi olma özelliğini taşıyor. Sarayköy'de otellerin çoğu termal otellerden ve aile otellerinden oluşuyor. Kaliteli hizmetlerinden yararlanmak için otelz.com'dan rezervasyon yaptırabilir ve şifa turizminin kollarına kendinizi rahatlıkla bırakabilirsiniz.

 Kaplıcaları tek tek keşfederken Sarayköy'ün termal otelleriyle ünlü bir ilçe olduğunu da anlayacaksınız. Denizli'den otobüslerle ulaşım sağlayabileceğiniz ilçeden, Pamukkale Travertenleri 24 km uzaklıkta. Her yıl hem yerli hem yabancı turistlerin akın akın ziyaret ettiği Pamukkale Travertenleri de hem şifa turizmi için çok güzel bir tercih, hem de doğanın mucizelerine gözlerinizle şahit olabileceğiniz bir ören yeri. Sarayköy tatiliniz sırasında, Türkiye'nin sembollerinden biri haline gelen mucizevi Pamukkale Travertenleri ziyaret etmeniz gereken yerlerin başında geliyor.

Sarayköy ilçesinde konaklayacağınız termal otellerde yılın tüm yorgunluğu ve vücudunuzun tüm ağrılarından kurtulurken aynı zamanda yapabileceğiniz farklı aktiviteler bulunuyor. Doğa yürüyüşleri ve fotoğraf turları ilçede oldukça keyifle geçen aktivitelerin başında geliyor. Saraköy mutfağının da tüm lezzetlerini tatmanız önemli. Özellikle sebzenin yoğun olduğu Sarayköy mutfağı hem İç Anadolu Bölgesi'nden hem de Ege Bölgesi'nden benzer lezetler barındırıyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır