Samistal Yaylası Otelleri

Bu yerdeki 31 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Samistal Yaylası Otelleri

Genel Bilgi

Buraya hem Ayder üzerinden ,hem de Palovit yaylasından varabilirsiniz.Eğer araba ile gidecekseniz Ayder güzergahını kullanmanız tavsiye edilir. Daha kısa zamanda ulaşırsınız. İkinci varış rotası ise;Palovit'e kadar araba ile gittikten sonra yaya olarak yaklaşık 2 saat yürüyerekte varmanız mümkün.Samistal yaylasının bir özelliği evlerinin eski olması

Lorant Dağ Evi

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Yanı başımızda akan derenin huzur veren sesi ve yeşilin derinliği ile size hizmet vermekteyiz. Spor gezi sosyal faaliyetlerimiz hakkında lütfen bilgi alınız.

Hilaz Otel

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Dağların eteğinde bulunan Hilaz Otel yaylanın tertemiz havasına ve doğanın eşsiz manzarasına sahiptir.Otelimizde dinlenme salonu,oyun salonu ve terasımız bulunmaktadır . Dileyen misafirlerimiz çevrede bisiklet gezisi yapabilirler.

VG Grand Anadolu Ayder

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Grand Anadolu Hotel Bungalow, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Ayder Villa Gencal

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Ayder Gencal Villaları çok kişili konaklamalar için dizayn edilmiş ahşap evlerdir. Ayder'in en güzel şelalesine komşuluk eden villalarımız birbirinden bağımsız 3 oda, salon, banyo, tuvalet ve mutfaktan oluşmaktadır.

Villa Babil

Ayder / Çamlihemşin / Rize
oğanın eşsiz güzelliğiyle süslenmiş kıymetli ve konforlu anılar biriktirmeye ne dersiniz ? Şehrin stresli ortamından kaçıp, Ayder Yaylası'nın her insanı koşulsuz kucaklayan yeşilliğinde huzurlu ve asla unutamayacağınız bir deneyim için bir tatilden bek

Ayder Dolunay Apart

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Tesisteki her birimde uydu TV, buzdolabı,su ısıtıcı, duş, saç kurutma makinesi,tüm mutfak gereçleri mevcuttur.ortak bir kamelya bahçe ve teras.tesis Trabzon havalimana 99,4 km uzaklıktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Samistal Yaylası Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Samistal Yaylası Hakkında

Samistal Yaylası Otelleri Buraya hem Ayder üzerinden ,hem de Palovit yaylasından varabilirsiniz.Eğer araba ile gidecekseniz Ayder güzergahını kullanmanız tavsiye edilir. Daha kısa zamanda ulaşırsınız. İkinci varış rotası ise;Palovit'e kadar araba ile gittikten sonra yaya olarak yaklaşık 2 saat yürüyerekte varmanız mümkün.Samistal yaylasının bir özelliği evlerinin eski olması ve inşatta kullanılan taşların sal şeklinde büyük kütleler halinde olmasıdır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır